آگاهی مکالمه را در AirPods Pro غیرفعال کنید

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش چطوری 9to5mac فارسی در حالی که ماهیت خودکار این سه ویژگی و نحوه تنظیم پویا و یکپارچه AirPods جادویی به نظر می رسد، خوشبختانه اپل کنترل های جداگانه ای را برای استفاده از کنترل نویز تطبیقی ​​و آگاهی مکالمه (و همچنین حجم سفارشی) در نظر گرفته است. این بدان معنی است که صدای تطبیقی ​​یک ویژگی همه یا هیچ نیست.

چه چیزی می تواند موسیقی و ویدیو را با Conversation Awareness قطع کند؟

“کنترل نویز تطبیقی” همان چیزی است که “نویز خارجی را که در معرض آن قرار دارید به صورت پویا تنظیم می کند”. «صدای سفارشی» صدای رسانه شما را «در پاسخ به محیط شما» تنظیم می‌کند، و «آگاهی مکالمه» وجود دارد که به حالت شفافیت تغییر می‌کند و هنگام شروع صحبت، صدای رسانه شما را کاهش می‌دهد.

یکی از جنبه‌های جالب آگاهی مکالمه این است که می‌داند چه زمانی با کسی صحبت می‌کنید نه اینکه در اطراف افراد دیگر صحبت کنید.

آیا تا به حال Adaptive Audio and Conversation Awareness را امتحان کرده اید؟ نظر شما در مورد ویژگی چیست؟ نظر خود را در نظرات به اشتراک بگذارید!

آموزش های بیشتر 9to5Mac:

صدای تطبیقی ​​در iOS 17 برای AirPods Pro 2 با یکی از ویژگی‌های جدید که به طور خودکار هدست را به حالت شفافیت تغییر می‌دهد و با شنیدن صحبت‌های شما، صدا را کاهش می‌دهد، چندین پیشرفت را به ارمغان می‌آورد. اگرچه این ویژگی بسیار خوب کار می کند، اما در مواردی مفید نیست. در اینجا نحوه غیرفعال کردن Conversation Awareness در AirPods Pro 2 آمده است.

این بدان معنی است که AirPods شما فقط به حالت شفاف می رود و صدای شما را کاهش می دهد وقتی به یک مکالمه می پیوندید. بنابراین می توانید این ویژگی را برای مواردی مانند حمل و نقل عمومی، بستن فضاهای کاری و غیره فعال کنید. بدون اینکه موسیقی/محتوای شما را قطع کند.

نحوه غیرفعال کردن آگاهی مکالمه در AirPods Pro 2

صدای تطبیقی ​​فقط با AirPods Pro 2 در دسترس است به iOS 17 بتا نیاز دارید (راهنمای کامل) در آیفون خود با AirPods بتا نصب شده (راهنمای کامل). از آنجایی که این یک نسخه بتا برای توسعه دهندگان است، آن را با مسئولیت خود نصب کنید.

  1. باز کن مرکز کنترل در آیفون خود (از گوشه سمت راست بالا به پایین اسکرول کنید)
  2. فشار طولانی بر روی نوار لغزنده صدا/AirPods (مطمئن شوید که AirPods شما متصل است)
  3. روی Conversation Awareness ضربه بزنید برای فعال/غیرفعال کردن آن
  • همچنین، می‌توانید به تنظیمات iOS > AirPods بروید > انگشت خود را به پایین بکشید و زیر Audio روی Conversation Awareness ضربه بزنید.

غیرفعال کردن آگاهی مکالمه به این صورت است:

نحوه خاموش کردن Conversation Awareness در AirPods Pro 2

من تاکنون بسیار تحت تأثیر Conversation Awareness قرار گرفته‌ام و اغلب آن را ادامه می‌دهم. با این حال، چند سناریو وجود دارد که احتمالاً می خواهید آن را خاموش کنید:

  • اگر می خواهید همراه با موسیقی خود آواز بخوانید، متوجه خواهید شد که Conversation Awareness انتخاب خوبی نیست.
  • خنده همچنین می تواند آن را تحریک کند، اما در آزمایش من این ویژگی خش خش و وزوز را نادیده می گیرد
اپل سه ویژگی را برجسته می کند که ویژگی های صوتی تطبیقی ​​جدید را برای AirPods Pro 2 با iOS 17 تشکیل می دهد.