آیا اپل کارت تیتانیوم خالص است؟ میکروسکوپ الکترونی نشان می دهد …

آ بلومبرگ بیزینس ویک روزنامه نگار نقشه خود را برای کانی شناس، پروفسور هانس رودولف ونک از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی فرستاد. پروفسور ونک از چیزی که میکروسکوپ الکترونی روبشی یا دستگاه SEM نامیده می شود برای تعیین ترکیب اتمی نقشه استفاده کرد. او پاسخ را حدود 90 درصد دریافت کرد. بقیه برد طبق اسکن آلومینیومی است.

پسندیدن بلومبرگ توجه داشته باشید، اپل کمتر از 13 بار از تیتانیوم در خود نام می برد سند پشتیبان در مورد نگهداری و تمیز کردن نوار فلزی.

اگر شما تیتانیوم اپل کارت با آلاینده هایی در تماس است که می توانند باعث ایجاد لکه شوند، این مراحل را برای تمیز کردن کارت خود دنبال کنید…

بنابراین روزنامه تصمیم گرفت که مواد را آزمایش کند. جواب؟ این است اکثر تیتانیوم، اما نه منحصرا.

و غیره.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.

ترازو به هم متصل است

تیتانیوم به دلیل ترکیب استحکام و سبکی با ارزش است، برخی از آلیاژها بالاترین نسبت استحکام به چگالی را نسبت به هر فلزی ارائه می دهند، به همین دلیل است که معمولاً در هواپیماها، فضاپیماها و موشک ها استفاده می شود.

عکس: شاتر استاک


را تیتانیوم اپل کارت با لیزر نام دارنده کارت و لوگوی اپل حکاکی شده است. یک روکش سفید از طریق فرآیند پوشش چند لایه ای که به آن اضافه می شود، به دست می آید تیتانیوم مواد اولیه

چگونه خود را تمیز کنیم تیتانیوم اپل کارت

در باره تیتانیوم اپل کارت

در حالی که بسیاری با ایده محافظت و تمیز کردن کارت اعتباری سرگرم بودند، به نظر می رسد دیگران این ایده را جدی تر می گیرند، همانطور که حداقل دو شرکت ارائه دهنده محافظ گران قیمت برای کارت نشان می دهد.

آیا اپل کارت فیزیکی از تیتانیوم خالص ساخته شده است یا از مواد دیگری استفاده می کند؟ اپل در مطالب بازاریابی خود از سخت‌افزار ممتاز زیاد نام می‌برد، حدس می‌زنم فقط یک موضوع زمان بود تا کسی متوجه شود…

اپل کارت احتمالاً برای مدت طولانی تنها محصول اپل با برند تیتانیوم باقی نخواهد ماند: ما انتظار داریم که مدل های جدید اپل واچ در تیتانیوم و سرامیک معرفی شوند، شاید به محض عرضه آیفون در وهله اول هفته آینده.

اگر شما تیتانیوم اپل کارت با سطوح سخت یا مواد تماس پیدا می کند، ممکن است پوشش آسیب ببیند.Source link

بخش اپل کارت 9to5mac فارسی