آیفون به عنوان وب کم مک: نحوه استفاده از دوربین تداومی

در زیر صفحه نمایش آیفون شما هنگام استفاده از دوربین تداومی نشان داده شده است. حتی برنامه های شخص ثالث مانند Zoom با “انتخاب خودکار دوربین” کار می کنند.

آیفون به عنوان وب کم Mac Continuity Camera 2

ویژگی های وب کم آیفون مانند مک

هنگامی که از آیفون خود به عنوان وب کم مک با iOS 16 و macOS Ventura استفاده می‌کنید، می‌توانید به ویژگی‌های مفیدی مانند Center Stage، Portrait، Studio Light یا Desk View دسترسی داشته باشید.

 1. روی آن کلیک کنید مرکز کنترل نماد در نوار منوی مک شما (نماد دو قرص در گوشه سمت راست بالا)
 2. چیدن از جلوه های ویدیویی در گوشه سمت چپ بالا
 3. اکنون می توانید بین صحنه مرکزی، پرتره، استودیو نور یا نمای رومیزی یکی را انتخاب کنید
  • در تجربه ما، Desk View کمی بدبین است اما با این وجود جالب است
آیفون به عنوان وب کم Mac Continuity Camera 3

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


دوربین Continuity تا فاصله 40 فوتی از مک متصل کار می کند. بنابراین برای استفاده از این ویژگی نیازی نیست آیفون خود را اینچ از مک خود دور کنید.

نمای کلی ویدیوی دوربین تداومی

نحوه استفاده از آیفون خود به عنوان وب کم مک با دوربین تداومی و حتی جزئیات بیشتر را در ویدیوی همکار من مایلز در زیر مشاهده کنید!

در اینجا نحوه توصیف ویژگی جدید اپل آمده است:

اپل امسال قابلیت‌های دوربین تداومی خود را با macOS Ventura و iOS 16 گسترش داد. اکنون کاربران می‌توانند از آیفون به‌عنوان وب‌کم مک برای تجربه بی‌سیم با کیفیت بالا استفاده کنند. روش استفاده از دوربین تداومی را دنبال کنید.

نظر شما در مورد دوربین Continuity در مک چیست؟ آیا چیزی است که شما استفاده می کنید یا مشتاقانه منتظر استفاده از آن هستید؟ یا با وب‌کم مک داخلی خود یا وب‌کم مک موجود دیگر آماده هستید؟ نظر خود را در نظرات به اشتراک بگذارید!

با استفاده از قابلیت Continuity، مک می‌تواند به‌طور خودکار دوربین آیفون را بدون نیاز به بیدار کردن یا انتخاب آن تشخیص دهد و از آن استفاده کند. دوربین تداومی ویژگی‌های نوآورانه‌ای را برای همه رایانه‌های مک به ارمغان می‌آورد، از جمله سنسور استیج، حالت پرتره، و نور استودیو جدید، افکتی که به زیبایی چهره کاربر را در عین کم‌نور کردن پس‌زمینه روشن می‌کند. علاوه بر این، دوربین تداومی به دوربین فوق عریض آیفون ضربه می‌زند تا Desk View را فعال کند، که به طور همزمان چهره کاربر و نمای بالای میز او را نمایش می‌دهد – برای ایجاد ویدیوهای DIY، نمایش طرح‌ها در FaceTime و موارد دیگر بسیار عالی است.

دوربین تداومی اولین بار با macOS Mojave وارد شد و به کاربران این امکان را می‌داد تا با آیفون یا آی‌پد عکس بگیرند و آن‌ها را فوراً در مک مشاهده کنند. اکنون با قابلیت استفاده از آیفون به‌عنوان وب‌کم مک در نرم‌افزار جدیدی که به‌زودی عرضه می‌شود، این به طور قابل توجهی بهتر می‌شود.

پایه آیفون بلکین برای مک اپل در WWDC در حال حاضر در دسترس است

از اینکه راهنمای ما برای استفاده از آیفون به عنوان وب کم مک با دوربین تداومی را مطالعه کردید متشکریم!

آموزش های بیشتر 9to5Mac را بخوانید:Source link

بخش چطوری 9to5mac فارسی

چند گزینه عالی دیگر عبارتند از پایه‌های انعطاف‌پذیر آیفون، پایه‌های Joby، و حتی اگر چاپگر سه بعدی دارید، می‌توانید خودتان آن را بسازید:

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

نگهدارنده های آیفون

این جهش بزرگی در عملکرد نسبت به استفاده از وب کم داخلی مک بوک ایر یا پرو، آی مک، یا نمایشگر استودیو شما ارائه می دهد. و احتمالا بهتر از اکثر وب کم های مستقل است.

Camo by Reincubate یکی دیگر از راه‌های موثر برای استفاده از آیفون به‌عنوان وب‌کم مک است، به خصوص اگر کنترل‌های پیشرفته می‌خواهید. این یک دانلود رایگان است – ویژگی های اصلی رایگان هستند، ویژگی های پیشرفته پولی هستند.

آیفون به‌عنوان وب‌کم مک: نحوه عملکرد دوربین تداومی

نحوه فعال کردن دوربین تداومی

 1. در iOS 16 و macOS Ventura، آن را تأیید کنید Wi-Fi و بلوتوث فعال هستند برای مک و آیفون شما
 2. مطمئن شوید که مک و آیفون شما به آن متصل هستند همان Apple ID و با استفاده از 2FA (در هر سیب)
 3. به طور پیش‌فرض، دوربین تداومی روشن است – اما می‌توانید با رفتن به برنامه تنظیمات آیفون > عمومی > AirPlay & Handoff > دوربین تداومی از این موضوع اطمینان حاصل کنید.
  • اگر در اتصال آیفون به مک مشکل دارید، آن را غیرفعال کنید و دوباره فعال کنید
 4. آیفون خود را به مک خود نزدیک کنید هنگامی که FaceTime، Photo Booth، Zoom یا هر برنامه دیگری را راه اندازی می کنید که می تواند از دوربین استفاده کند (سرویس های ویدیویی نیز در مرورگرهای وب)
 5. مک شما باید به طور خودکار به استفاده از دوربین پشتی آیفون تغییر کند
 6. اگر به طور خودکار از دوربین آیفون شما استفاده نمی کند، روی تنظیمات برگزیده ویدیوی برنامه ای که استفاده می کنید کلیک کنید و آیفون خود را از لیست انتخاب کنید (می توانید از میکروفون آیفون خود نیز استفاده کنید)
  • یا همانطور که در بالا ذکر شد، Continuity Camera را خاموش و سپس دوباره روشن کنید