اتوماسیون های مبتنی بر رطوبت HomeKit به iOS 15.1 بتا 2 می آیند

iOS 15.1 با ظاهر شدن SharePlay در نسخه بتا همراه با رفع قفل با اپل واچ و پشتیبانی از ذخیره کارت های واکسیناسیون کووید در Apple Wallet و Health، نسخه قابل توجهی در حال شکل گیری است.

یکی از اتوماسیون‌های مفیدی که می‌توانید ایجاد کنید، روشن/خاموش کردن اجاق یا تهویه مطبوع تحت کنترل HomeKit است، زمانی که سطح رطوبت به یک نقطه خاص رسید.

بازی با سنسور رطوبت Aqara در HomeKit. می‌خواهم در این زمستان از آن با یک دوشاخه هوشمند استفاده کنم تا وقتی اتاق به 60% برسد، دستگاه مرطوب‌کننده رده پایین را قطع کند. هوم 🙂 pic.twitter.com/X4jcclWkqT

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

توسط دیوید زاتزیکی از ویژگی‌های زیر رادار که در iOS 15.1 beta 2 نیز ظاهر شد، امکان استفاده از حسگر رطوبت HomeKit برای ایجاد اتوماسیون است.

اگر فقط به دنبال سنسور دما و رطوبت HomeKit هستید، گزینه 24 دلاری از Aqara یک انتخاب عالی است، درست مانند 25 دلار (بررسی کامل). در همین حال حوا به او پیشنهاد می دهد نمایشگر کیفیت هوای داخلی HomeKit (بررسی کامل) که شامل VOCها، دما و رطوبت برای 99.95 دلار.


– دیو زتز (@davezatz) 30 سپتامبر 2021

انتظار می‌رود برخی از ویژگی‌های مهم با iOS 15.1 ارائه شوند، اما به نظر می‌رسد یکی از تغییرات ظریف و مفیدی که در راه است، توانایی تنظیم خودکارهای HomeKit بر اساس سنسورهای رطوبت.

در زیر می‌توانید بررسی کنید که رابط کاربری چگونه است، اما زمانی که سنسور رطوبت از آستانه‌ای که تنظیم کرده‌اید بالاتر یا پایین‌تر می‌رود، می‌توانید یک اتوماسیون را فعال کنید.