امتیاز اعتباری شما اکنون تحت تأثیر Apple Card در همه آژانس‌ها قرار گرفته است

برعکس، هر خط اعتباری جدید، میانگین طول تاریخ اعتبار شما را در همه کارت ها و سایر منابع کاهش می دهد، که می تواند برای مدتی به امتیاز اعتباری شما آسیب برساند.

اپل کارت اکنون بر امتیاز اعتباری شما در هر سه آژانس رتبه بندی اعتباری بزرگ ایالات متحده تأثیر می گذارد: Equifax، Experian، و TransUnion.

“این باعث کاهش نمره Equifax من شد؟! چطور ممکن است؟”

یکی از مزایای این کارت این است که اپل بارها به مشتریان خود گزینه تعویق پرداخت را در پاسخ به بحران کرونا ارائه کرده است. با از دست دادن مشاغل خود و برخی دیگر با کاهش درآمد، دارندگان کارت ممکن است سخت‌تر از آنچه انتظار می‌رود به پرداخت‌های خود ادامه دهند. اپل در ابتدا این گزینه را برای پرداخت آوریل ارائه کرد، سپس آن را به طور متوالی به ماه های می، ژوئن، جولای و آگوست تمدید کرد.

یک کاربر کارت متحیر شده بود که این منجر به امتیاز کمتری می شود.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

“بله، امروز در گزارش Equifax من ذکر شده است.”

MacRumors خالدار a Reddit انتشار.

دفعه قبل توضیح دادیم

این کارت در ابتدا فقط در گزارش‌های TransUnion ظاهر می‌شد تا اینکه Experian ماه گذشته آن را یکپارچه کرد. همانطور که در آن زمان توضیح دادیم، این می تواند یک خبر خوب یا بد برای امتیاز اعتباری شما باشد.

به عنوان مثال، دریافت اپل کارت بدون تغییر عادات خرج کردن به این معنی است که اکنون به اعتبار بیشتری دسترسی دارید، اما دیگر از آن استفاده نمی کنید، بنابراین مصرف شما کاهش می یابد (که خوب است). به علاوه، شما در حال ایجاد سابقه پرداخت با ارائه دهنده اعتبار جدید هستید که امتیاز شما را نیز افزایش می دهد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


کسانی که امتیاز اعتباری خود را به طور منظم پیگیری می کنند، پس از اضافه شدن Apple Card به گزارش خود، شاهد افزایش یا کاهش امتیاز خود هستند که قابل انتظار است.

“اپل کارت اکنون تحت Equifax قرار می گیرد!”Source link

بخش اپل کارت 9to5mac فارسی

محاسبه امتیازات اعتباری بر اساس پنج عامل است:

  • سابقه پرداخت
  • استفاده کنید
  • طول تاریخچه اعتباری
  • فعالیت اخیر
  • ظرفیت کلی

می‌توانم تأیید کنم که اکنون در فایل EQ من نشان داده می‌شود. گزارش‌های عطف به ما نیز.