امتیاز اعتباری شما اکنون تحت تأثیر Apple Card در همه آژانس‌ها قرار گرفته است

می‌توانم تأیید کنم که اکنون در فایل EQ من نشان داده می‌شود. گزارش‌های عطف به ما نیز.

این کارت در ابتدا فقط در گزارش‌های TransUnion ظاهر می‌شد تا اینکه Experian ماه گذشته آن را یکپارچه کرد. همانطور که در آن زمان توضیح دادیم، این می تواند یک خبر خوب یا بد برای امتیاز اعتباری شما باشد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


“این باعث کاهش نمره Equifax من شد؟! چطور ممکن است؟”

یک کاربر کارت متحیر شده بود که این منجر به امتیاز کمتری می شود.

محاسبه امتیازات اعتباری بر اساس پنج عامل است:

  • سابقه پرداخت
  • استفاده کنید
  • طول تاریخچه اعتباری
  • فعالیت اخیر
  • ظرفیت کلی

MacRumors خالدار a Reddit انتشار.

کسانی که امتیاز اعتباری خود را به طور منظم پیگیری می کنند، پس از اضافه شدن Apple Card به گزارش خود، شاهد افزایش یا کاهش امتیاز خود هستند که قابل انتظار است.

به عنوان مثال، دریافت اپل کارت بدون تغییر عادات خرج کردن به این معنی است که اکنون به اعتبار بیشتری دسترسی دارید، اما دیگر از آن استفاده نمی کنید، بنابراین مصرف شما کاهش می یابد (که خوب است). به علاوه، شما در حال ایجاد سابقه پرداخت با ارائه دهنده اعتبار جدید هستید که امتیاز شما را نیز افزایش می دهد.

برعکس، هر خط اعتباری جدید، میانگین طول تاریخ اعتبار شما را در همه کارت ها و سایر منابع کاهش می دهد، که می تواند برای مدتی به امتیاز اعتباری شما آسیب برساند.

یکی از مزایای این کارت این است که اپل بارها به مشتریان خود گزینه تعویق پرداخت را در پاسخ به بحران کرونا ارائه کرده است. با از دست دادن مشاغل خود و برخی دیگر با کاهش درآمد، دارندگان کارت ممکن است سخت‌تر از آنچه انتظار می‌رود به پرداخت‌های خود ادامه دهند. اپل در ابتدا این گزینه را برای پرداخت آوریل ارائه کرد، سپس آن را به طور متوالی به ماه های می، ژوئن، جولای و آگوست تمدید کرد.

“بله، امروز در گزارش Equifax من ذکر شده است.”

“اپل کارت اکنون تحت Equifax قرار می گیرد!”

اپل کارت اکنون بر امتیاز اعتباری شما در هر سه آژانس رتبه بندی اعتباری بزرگ ایالات متحده تأثیر می گذارد: Equifax، Experian، و TransUnion.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:Source link

بخش اپل کارت 9to5mac فارسی

دفعه قبل توضیح دادیم