انتظار می رود درآمدهای AAPL Q4 2021 شاهد رشد چشمگیری در سال باشدSource link

بخش آیفون 13 9to5mac فارسی

این تا حدی به دلیل خوش بینی نسبت به فروش آیفون 13 است، اما بیشتر به زمان بندی مربوط می شود…

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


طبق معمول، نتایج سه ماهه چهارم AAPL 2021 در ساعت 13:30 بعد از ظهر به وقت محلی منتشر می شود و اپل 30 دقیقه بعد با تماس درآمد پیگیری خواهد کرد. ما البته تمام اعداد و پوشش کامل را برای شما خواهیم آورد.

همچنین تصویر نسبتاً صعودی را برای فروش آیفون 13 نشان می دهد، به خصوص برای سالی که اساساً مدل S است، اما با برخی پیشرفت های قابل توجه و جالب. با این حال، همچنین واضح است که تحلیلگران کاملاً مطمئن نیستند که چه چیزی باید انتظار داشته باشند، زیرا برآوردهای درآمد از 77.65 تا 89.28 میلیارد دلار متغیر است.

همه تحلیلگران موافق هستند که سود هر سهم (EPS) یک دلار را می شکند، با کمترین برآورد 1.05 دلار و میانگین آن 1.24 دلار.

ادامه عدم قطعیت به این معنی است که اپل باید به روند نزولی اخیر خود برای ارائه راهنمایی برای سه ماهه آینده ادامه دهد.

عکس: خارل آنتونی پائیکا/پاشیدن

فردا نتایج AAPL برای سه ماهه چهارم سال 2021 را نشان خواهد داد و تحلیلگران انتظار دارند که شرکت کوپرتینویی نسبت به سال گذشته افزایش زیادی در درآمد گزارش دهد.

از لحاظ تاریخی، فروش جدیدترین آیفون‌ها در سپتامبر انجام می‌شود که بخشی از چهارمین فصل مالی اپل (معروف به تقویم Q3) است. این مورد در هر راه اندازی، از آیفون 5 تا آیفون 8 وجود داشت.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

کمبود تراشه جهانی همچنان یک نگرانی است و سرمایه گذاران فردا به دقت به آنچه شرکت در مورد آن می گوید گوش خواهند داد. دانیل آیوز، گاو نر AAPL می گوید: نگرانی اصلی این خواهد بود که آیا زنجیره تامین اپل بتواند با تقاضای فصل تعطیلات مطابقت داشته باشد (از طریق CBS).

فیل در اتاق اپل (و سایر بازیگران فناوری و خودرو) که به کنفرانس تلفنی می روند همچنان بحران کمبود تراشه و تأثیری است که این لجستیک جهانی مکعب روبیک بر ساخت و ارسال آیفون در فصل تعطیلات خواهد داشت. ایوز هفته گذشته در یک گزارش تحقیقاتی نوشت.

اما، او افزود، اپل با مشکل «کلاس» پیشی گرفتن تقاضا از عرضه مواجه است، زیرا کاربران همچنان به سمت بی‌سیم 5G سوئیچ می‌کنند، که باعث می‌شود تحلیلگران «ابر چرخه» به‌روزرسانی‌ها را در این سطح می‌نامند. ایوز نوشت: «ما مسائل کوتاه‌مدت زنجیره تأمین را چیزی جز افزایش سرعت در یک چرخه چند ساله نمی‌دانیم.

این چنین است، جای تعجب نیست مالی یاهو نشان می‌دهد که تحلیلگران انتظار افزایش زیادی در درآمد دارند، از 64.7 میلیارد دلار در سال گذشته به 84.85 میلیارد دلار در سال جاری.

با این حال، بعد از آن اوضاع بدتر شد و عرضه آیفون 12 در سال گذشته از جمله مواردی بود که بعداً شاهد عرضه آن خواهیم بود. فروش آیفون 12 و آیفون 12 پرو در ماه اکتبر آغاز شد، در حالی که مینی و پرو مکس تنها در ماه نوامبر در دسترس بودند. این دقیقاً به این معنی است که هیچ یک از این فروش ها به درآمد سه ماهه چهارم اپل کمک نکرده است. در مقابل، آیفون 13 در 24 سپتامبر به فروش رفت و فروش یک هفته ای را در سه ماهه چهارم ارائه کرد.