انحصاری: اپل در نظر دارد قیمت ماهانه 4.99 دلار را برای سرویس اشتراک بازی Arcade پس از آزمایش رایگان، با Family Sharing کار کند.

برنامه دسترسی زودهنگام به کارمندان اپل با قیمت اسمی 49¢ در ماه، با یک ماه آزمایشی رایگان، تا پایان دوره دسترسی زودهنگام، که با عرضه iOS 13 انجام می شود، به مشتریان ارائه شد.

از آنجایی که قیمت هنوز به طور رسمی اعلام نشده است، احتمال تغییر آن قبل از اعلام وجود دارد که احتمالاً در 10 سپتامبر برگزار می شود، زمانی که انتظار می رود اپل رویداد ویژه ای را برای معرفی آیفون های جدید برگزار کند.

شنبه گذشته، 9to5Mac به برنامه دسترسی زودهنگام اپل برای Apple Arcade دسترسی پیدا کرد، که در ماه مارس زمانی که این شرکت رویداد خدمات ویژه خود را برگزار کرد، اعلام شد. Apple Arcade به کاربران iOS، Mac و Apple TV این امکان را می‌دهد تا هزینه ماهانه ثابتی بپردازند و از طریق فروشگاه App به مجموعه‌ای از برنامه‌های غیرقابل پرداخت دسترسی داشته باشند. اکنون متوجه شده ایم که Apple Arcade احتمالاً 4.99 دلار در ماه هزینه خواهد داشت.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.

جامف


امروز توانستم قیمت اشتراک Apple Arcade را از مشتریان جویا شوم. این اطلاعات در یکی از API های استفاده شده توسط برنامه App Store موجود است. طبق پیام تبلیغاتی موجود در این سرویس، قیمت Apple Arcade 4.99 دلار در ماه خواهد بود که شامل یک ماه آزمایشی رایگان می شود. همانطور که اپل قبلاً اعلام کرده بود، این سرویس امکان دسترسی به تمام اعضای یک حساب اشتراک گذاری خانوادگی را فراهم می کند.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:Source link

بخش اپل آرکید 9to5mac فارسی