اولین فروشگاه خرده فروشی اپل در هند ماه آینده افتتاح می شود

اولین فروشگاه اپل در هند در بمبئی در مرکز خرید پریمیوم Jio World Drive واقع خواهد شد. بیش از 22000 فوت مربع وسعت خواهد داشت و به عنوان یک «نمایشگاه خرده فروشی، شبیه به فروشگاه های اپل در لس آنجلس، نیویورک، پکن، میلان و سنگاپور» توصیف می شود.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.

Source link

بخش اپل استور 9to5mac فارسی

افتتاح اولین فروشگاه اپل در هند سال ها طول کشید و با تاخیرهای بی شماری مواجه شد. بر اساس گزارش جدید از دوره اقتصادیبا این حال، اپل در نهایت در مسیر افتتاح فروشگاه پرچمدار خود در هند در ماه آوریل است.

اندکی پس از افتتاح اولین فروشگاه در بمبئی، اپل دومین فروشگاه خود را در دهلی افتتاح کرد. به گفته “مدیران صنعت” به نقل از the، این مکان قرار است بین آوریل و ژوئن افتتاح شود دوره اقتصادی. این فروشگاه در مرکز خرید Select Citywalk در ساکت واقع شده و بیش از 10000 فوت مربع مساحت خواهد داشت.

در چند سال گذشته، اپل تاکید فزاینده ای بر هند به عنوان یکی از بزرگترین بازارهای فروش خود داشته است. این شرکت همچنین به سرعت در حال گسترش ردپای تولیدی خود در کشور است. گزارشی در سال گذشته حاکی از آن بود که تا سال 2025 یک چهارم آیفون‌ها در هند ساخته می‌شوند و گزارشی که بعدا منتشر شد نشان می‌دهد که تا سال 2027 به نیمی از آیفون‌ها می‌رسد.

در این گزارش توضیح داده شده است:

شانس را دنبال کنید: توییتراینستاگرام و ماستودون

گزارش از دوره اقتصادی مدیران اپل از جمله مدیر خرده فروشی دیر اوبراین می گوید. مشخص نیست که تیم کوک ظاهر شود یا خیر، اما اگر این کار را انجام دهد تعجب نخواهیم کرد.

مدیر صنعت گفت: “اما از آنجایی که بمبئی پرچمدار اپل استور در هند خواهد بود، اولین فروشگاه آن در ماه آینده افتتاح خواهد شد. فروشگاه دهلی به زودی بعد از آن افتتاح خواهد شد.”

این فرد گفت: “تجهیزات برای هر دو فروشگاه کامل است.” “در واقع، چیدمان برای فروشگاه دهلی قبل از بمبئی تکمیل شد.”

هفته گذشته گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه AirPods برای اولین بار در اوایل سال آینده در هند ساخته خواهد شد.