اولین مشتریان آیفون 13 را در فروشگاه های خرده فروشی در روز راه اندازی – 9to5Mac خریداری می کنند

عکس های بیشتر را در زیر ببینید.

مشتریان Apple Sanlitun در پکن، چین، آخرین سری آیفون و آی پد را بررسی می کنند.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

در روز جمعه، 24 سپتامبر، خط نوآورانه و شیک آیفون 13، آی‌پد مینی قدرتمند جدید و نسل نهم آی‌پد در سراسر جهان عرضه شد. مکان‌های فروشگاه اپل، و همچنین فروشگاه آنلاین اپل، برای مشتریانی که می‌خواهند آخرین خطوط آیفون و آی‌پد را مرور و تجربه کنند، باز است.

تا کنون، اپل عکس هایی از Apple Sanlitun در پکن را به اشتراک گذاشته است.

Source link

بخش اپل استور 9to5mac فارسی متخصصان اپل بصورت آنلاین یا درون فروشگاهی به صورت انفرادی در دسترس هستند تا به مشتریان کمک کنند تا محصول جدید خود را انتخاب کنند، محصول قدیمی را بازخرید کنند، یک معامله عالی برای شرکت مخابراتی پیدا کنند و با دستگاه جدید خود آشنا شوند.

گوشی خودم چندی پیش وارد شد در یک آزمایش تا حدی عجیب و غریب با شرکت پیک بریتانیایی اپل، DPD. دیروز به من پیشنهاد شد یک جای تحویل یک ساعته رزرو کنم و اولین مورد موجود را انتخاب کردم که ساعت 11 صبح بود. ساعت 8:30 صبح DPD بسته دیگری را تحویل داد و راننده گفت که بسته دیگری دارد. برای من اما فقط در ساعت 11 صبح توانستم آن را به من بدهم.

iPad mini دارای طراحی تمام صفحه، تراشه A15 Bionic، 5G، Center Stage و موارد دیگر است. iPad شامل A13 Bionic، Center Stage، True Tone طراحی شده توسط اپل است و اکنون با فضای ذخیره سازی دو برابر شروع می شود.

شرکت معمولا عکس ها را در طول روز اضافه می کند.

قبلا دیده ایم عکس‌هایی از اولین پیش‌سفارش آیفون 13 رسیدو اکنون اپل عکس های برخی از اولین مشتریانی را که آیفون 13 را از فروشگاه های خرده فروشی خود خریداری کرده اند به اشتراک گذاشته است.

آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 پرو مکس با طراحی مجدد داخلی و خارجی، دارای پیشرفته ترین سیستم دوربین حرفه ای تا به حال در آیفون، صفحه نمایش Super Retina XDR با ProMotion، عمر باتری بهبود یافته، تراشه A15 Bionic طراحی شده توسط اپل و 5G هستند. آیفون 13 و آیفون 13 مینی دارای پیشرفته ترین سیستم دوربین دوگانه تا به حال در آیفون و تراشه قدرتمند A15 Bionic با طراحی شیک و بادوام هستند.