اپل استور کاملا جدید Dadeland به زودی در میامی افتتاح می شود

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


پيگيري كردن در توییتر برای اخبار روزانه از فروشگاه اپل.

Apple Dadeland با تبدیل شدن از یک فروشگاه سرپوشیده سطح اول به فضای بیرونی پوشیده از نور خورشید بی پایان، تبدیل به یک نقطه کانونی برای مرکز خرید دادلند. این فروشگاه دسترسی مستقیم به نوکر جنوبی دارد و در مجاورت ورودی اصلی مرکز خرید قرار دارد. روز و ساعت دقیق افتتاحیه متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

➡️ دانلود والپیپر دادلند «موج» (5K).

Apple Dadeland در نوامبر 2008 افتتاح شد و یکی از نه فروشگاه اپل در منطقه مترو میامی است.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

شرکت در افتتاحیه فروشگاه؟ من دوست دارم عکس های خود را به اشتراک بگذارید.

فروشگاه‌های اپل در فلوریدا اکثر فعالیت‌های خود را به طور کامل از سر گرفته‌اند و امکان خرید حضوری را فراهم می‌کنند، اما باید بررسی کنید وب سایت اپل برای اطلاع از آخرین اقدامات بهداشتی و ایمنی قبل از برنامه ریزی برای بازدید. اشغال فروشگاه ممکن است کاهش یابد و استفاده از ماسک اجباری است.

Apple Dadeland در میامی، فلوریدا به زودی در یک فضای آفتابی جدید رو به خیابان در Dadeland Mall بازگشایی خواهد شد. اپل امروز اعلام کرد.

در داخل، می توانید انتظار داشته باشید که آخرین مدل های خرده فروشی اپل را پیدا کنید، مانند خیابان هاآ دیوار ویدیوییو یکی انجمنجایی که رایگان امروز در اپل جلسات توسط متخصصان خلاق اپل برگزار خواهد شد. مشتریان با طراحی جدید آشنا هستند ماجراجویی اپل در میامی ظاهری آشنا و بیشه‌ای مشخص از درختان سرپوشیده را تشخیص می‌دهد.

Source link

بخش اپل استور 9to5mac فارسی