اپل بازار اپلیکیشن های شخص ثالث اپیک گیمز را تایید کرد


اوایل امروز، اپیک گیمز، اپل را متهم کرد که به طور عمدی صدور اسناد رسمی بازار اپلیکیشن اپیک گیمز در اتحادیه اروپا را به تاخیر انداخته است. رویترز اکنون گزارش می دهد که اپل بعد از ظهر جمعه بازار اپلیکیشن Epic Games را تایید کرده است.

اپیک گیمز در شکایت اولیه خود اعلام کرد که اپل دو بار درخواست آن را به دلیل شباهت های طراحی بین اپ استور و بازار اپیک گیمز رد کرده است. اوایل امروز، Epic Games در پستی در توییتر توضیح داد:

اپل دو بار درخواست محضر ما برای فروشگاه Epic Games را رد کرده است و ادعا می کند که طراحی و موقعیت دکمه “Install” Epic بسیار شبیه به دکمه “دریافت” اپل است و برچسب “خریدهای درون برنامه” ما بسیار شبیه به برچسب “خریدهای درون برنامه” اپ استور.

ما از همان قراردادهای نامگذاری «نصب» و «خریدهای درون برنامه‌ای» استفاده می‌کنیم که در فروشگاه‌های برنامه محبوب در چندین پلتفرم استفاده می‌شود، و از قراردادهای استاندارد برای دکمه‌های برنامه iOS پیروی می‌کنیم. ما فقط سعی می کنیم فروشگاهی ایجاد کنیم که کاربران موبایل بتوانند به راحتی آن را درک کنند، و افشای خریدهای درون برنامه ای بهترین روش نظارتی است که این روزها توسط همه فروشگاه ها دنبال می شود.

اپل گفت رویترز ردهای اولیه «هیچ ربطی به برنامه Fortnite سازنده بازی ویدیویی ندارد، که قبلاً چراغ سبز دریافت کرده است».

فروشگاه اپیک گیمز اعلام کرده است که قرار است در ماه های آینده اپ استور خود را در اتحادیه اروپا راه اندازی کند. فروشگاه اپیک گیمز دارای محتوای اختصاصی اپیک، از جمله فورتنایت، و همچنین مجموعه‌ای از شرکای شخص ثالث خواهد بود. این شرکت گفت که جزئیات بیشتری را قبل از عرضه در اواخر سال جاری به اشتراک خواهد گذاشت.

شرکت‌هایی مانند Epic و Spotify از هزینه‌ها و قوانین دیگر در شرایط تجاری جایگزین اپل انتقاد کرده‌اند و نشان می‌دهند که اپل هنوز با DMA مطابقت ندارد. کمیسیون اروپا هفته گذشته حکم اولیه ای را صادر کرد که سیاست های ضد فرمان اپل را نقض می کند و به طور رسمی در حال بررسی هزینه های اصلی فناوری و قوانین پیرامونی بازارهای برنامه های جایگزین است.

FTC: ما از لینک های وابسته به صورت خودکار و درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش appl 9to5mac فارسی