اپل با Target شریک می شود تا به اعضای Circle فضای ذخیره سازی رایگان Apple Music، Arcade، TV+ و iCloud را تا 6 ماه ارائه دهد.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:Source link

بخش اپل آرکید 9to5mac فارسی FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


جدید مزایای اپل برای اعضای حلقه هدف 4 ماه برای Apple Music، Apple TV+، و 50 گیگابایت حافظه iCloud ارتقا یافته رایگان است. با 6 ماه Apple Arcade رایگان، زمان بیشتری خواهید داشت.

Target جدیدترین مزایای خود را برای برنامه وفاداری Circle خود منتشر کرده است و این بار با اپل همکاری می کند تا 4 تا 6 ماه رایگان برای برخی از محبوب ترین خدمات خود ارائه دهد. این شامل Music، Arcade، TV+، و حتی حافظه ارتقا یافته iCloud برای اعضای جدید و موجود حلقه هدف می شود.

دوره آزمایشی به مدت 6 ماه اعتبار دارد. این یک کد تبلیغاتی است و برای فروش مجدد نیست، ارزش نقدی ندارد و در صورت گم شدن یا دزدیده شدن جایگزین نخواهد شد. فقط برای Apple Arcade در ایالات متحده معتبر است. به Apple ID با روش پرداخت ثبت شده نیاز دارد. شرایط و ضوابط اپل و سیاست حفظ حریم خصوصی اعمال می شود. شرایط مربوط به کشور خود را در طرح Apple Arcade که پس از ارتقاء تا زمان لغو به مبلغ 4.99 دلار در ماه تمدید شده است، مشاهده کنید. محدودیت ها و سایر شرایط اعمال می شود. Apple Arcade یک علامت خدمات ثبت شده شرکت Apple است. اپل حامی این تبلیغات نیست.

در اینجا برخی از چاپ های ظریف آورده شده است:

این پیشنهاد در تاریخ 2022/06/17 منقضی می‌شود. شناسه‌های اپل که قبلاً با نسخه آزمایشی رایگان یا اشتراک این سرویس مرتبط شده‌اند، واجد شرایط این پیشنهاد نیستند.

دایره هدف برنامه وفاداری شرکت است که تخفیف ها و مزایا را ارائه می دهد. این است ثبت نام رایگان اگر قبلاً نیستید و شریک جدید اپل است.

اعضای جدید و موجود دایره می توانند خدمات رایگان اپل را در اینجا درخواست کنید (روی یکی از آنها کلیک کنید سپس “استفاده” را انتخاب کنید). این پیشنهاد تا 17 ژوئن 2022 معتبر است.

گرفتاری چیست؟

مشکل اینجاست که اگر قبلاً برای یک دوره آزمایشی رایگان ثبت نام کرده اید یا اشتراک هر یک از این خدمات را دارید، نمی توانید پیشنهاد Apple Target Circle را درخواست کنید.