اپل برنامه دسترسی زودهنگام را برای Apple Arcade راه اندازی کردSource link

بخش اپل آرکید 9to5mac فارسی

در برمودا: میلتون، هوانورد ماجراجو، همسر و دختر مورد علاقه خود را ترک کرد تا در سفری یک عمر از اقیانوس اطلس عبور کند.

در اینجا برخی از بازی هایی که در حال حاضر در Apple Arcade ارائه می شوند آورده شده است:

برای اخبار بیشتر اپل در 9to5Mac در YouTube مشترک شوید:

عناوین دیگری که در حال حاضر برجسته شده اند عبارتند از: “Sneaky Sasquatch”، “Kings of the Castle”، “Frogger in Toy Town” و “Lame Game 2”. همانطور که در توضیحات ذکر شده است، اکثر بازی ها هنوز در حال توسعه هستند. هنگامی که اپل این سرویس را در رویداد خدمات خود در ماه مارس معرفی کرد، وعده بیش از 100 عنوان را داده بود و این تعداد هنوز در نسخه بازاریابی نشان داده شده به کاربران برجسته است.

اپل در حال حاضر یک برنامه دسترسی زودهنگام داخلی را برای کارمندان خود اجرا می‌کند که اشتراک کوچکی معادل 0.49 دلار در ماه با یک ماه آزمایشی رایگان دریافت می‌کند. این نشان می دهد که برنامه آزمایشی با راه اندازی iOS 13 به پایان می رسد.

اپل در ماه مارس در رویداد خدمات ویژه خود، Apple Arcade را معرفی کرد. Apple Arcade به کاربران iOS، Mac و Apple TV این امکان را می‌دهد تا هزینه ماهانه ثابتی بپردازند و از طریق فروشگاه App به مجموعه‌ای از برنامه‌های غیرقابل پرداخت دسترسی داشته باشند.

امروز، 9to5Mac توانست به این برنامه تست اولیه Apple Arcade در فروشگاه App Mac دسترسی پیدا کند. این فرآیند با صفحه فرود شروع می شود که برخی از محتوای موجود از طریق اشتراک را برجسته می کند. به احتمال زیاد صفحه زمانی که محصول راه اندازی می شود بسیار شبیه به نظر می رسد، احتمالاً با انتشار iOS 13 برای عموم در اواسط سپتامبر.

یک دکمه بزرگ وجود دارد که به کاربر اجازه می دهد یک ماهه آزمایشی رایگان از این سرویس را شروع کند که احتمالاً پس از انتشار در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. قیمت احتمالاً 49¢ در ماه نخواهد بود. این احتمالاً فقط یک قیمت موقت برای دوره آزمایش داخلی است. ما هیچ اطلاعاتی در مورد قیمت اشتراک Apple Arcade که به مشتریان اپل ارائه می شود نداریم.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.

کیت مسافرتی هوشمند دندانپزشکی OnlyBrush


پس از تأیید اشتراک و شروع آزمایشی، صفحه جدیدی با بازی های ویژه ظاهر می شود. دانلود یک بازی به آسانی کلیک روی دکمه «دریافت» است، درست مانند دانلود یک برنامه یا بازی رایگان از اپ استور. محصول بازی یک اثر هنری بزرگ را با بخش کوچکی برای عنوان و برچسب بازی، با دکمه دانلود به راحتی قابل دسترسی است. با اسکرول کردن به پایین نواری با اطلاعاتی مانند رده بندی سنی، دسته بندی و اندازه بازی نشان داده می شود، بقیه صفحه شبیه به هر صفحه محصول معمولی اپ استور است.

گدازه داغ: گدازه داغ شما را به تخیل دوران کودکی خود باز می گرداند. آن لحظات هیجان، شادی و هرج و مرج را دوباره زنده کنید. بدوید، بپرید، صعود کنید و در منظر اول شخص در محیط‌های پر از نوستالژی پر از گدازه‌های مذاب موج‌سواری کنید.

مسیر لاک پشت: “به عنوان دو لاک پشت کنجکاو گم شده در یک جزیره نفرین شده در وسط ناکجاآباد بازی کنید. پوسته های حاوی قدرت های ویژه مانند خط تیره و حمله برای شکست دادن دشمنان و غلبه بر چالش های مختلف را به دست آورید.”