اپل تایید کرد که iOS 15.2.1 آسیب پذیری انکار سرویس HomeKit را رفع کرده است

در یک به روز رسانی منتشر شد در وب سایت پشتیبانی اپل امروز، اپل می گوید که این آسیب پذیری را با انتشار iOS 15.2.1 و iPadOS 15.2.1 برطرف کرده است.

اپل می‌گوید این باگ به این معنی است که استفاده از نام لوازم جانبی HomeKit مخرب ساخته شده می‌تواند منجر به انکار سرویس شود. اپل این مشکل را با پرداختن به یک “مسئله فرسودگی منابع” با اعتبارسنجی ورودی بهتر حل کرد.

این اشکال HomeKit به همه دلایلی که Spiniolas در پست وبلاگ خود بیان کرد مهم است. با این حال، شاید حتی نگران‌کننده‌تر این باشد که اپل از ماه آگوست از این مشکل مطلع بوده و هنوز یک اصلاح کامل را ارائه نکرده است. سیستم گزارش ایرادات اپل در طول سال‌ها مورد انتقاد قرار گرفته است و واضح است که همه ابهامات برطرف نشده است.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

بیشتر بخوانید:

این باگ اولین بار توسط ترور اسپینیولاس، محقق امنیتی، که در یک پست وبلاگ توضیح داد که تغییر نام یک دستگاه HomeKit به چیزی حدود 500000 کاراکتر دلیل این مشکلات است. همانطور که ماه گذشته در پوشش خود توضیح دادیم، نتیجه به فعال بودن یا نبودن دستگاه های خانگی در مرکز کنترل بستگی دارد.

با رفتن به اپلیکیشن Settings، انتخاب General و سپس انتخاب Software Update می توانید آیفون خود را به iOS 15.2.1 آپدیت کنید. شماره ساخت به روز رسانی امروز 19C63 و حجم بیش از 900 مگابایت است.

طبق گفته اپل، این تنها راه حل امنیتی در iOS 15.2.1 و iPadOS 15.2.1 است. با این حال، چند رفع اشکال قابل توجه در به‌روزرسانی‌ها وجود دارد:

  • پیام‌ها ممکن است عکس‌های ارسال شده با استفاده از پیوند iCloud را بارگیری نکنند
  • برنامه های شخص ثالث CarPlay ممکن است به ورودی ها پاسخ ندهندSource link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

اپل به طور رسمی iOS 15.2.1 و iPadOS 15.2.1 را منتشر کرد و باگ های CarPlay و Messages را رفع کرد. همراه با رفع این باگ ها، این به روز رسانی همچنین شامل یک به روز رسانی امنیتی قابل توجه برای رفع آسیب پذیری HomeKit است که می تواند باعث خرابی مکرر آیفون یا آی پد شما شود.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.