اپل قطعی اپل کارت را تایید کرد که برخی از کاربران را تحت تاثیر قرار داده است

متأسفانه مشخص نیست چه زمانی مشکل برطرف خواهد شد. اگر امروز با Apple Card خود مشکل داشتید، لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.

به گفته اپل، قطعی برق حدود ساعت 11:33 صبح به وقت محلی آغاز شد و همچنان ادامه دارد. این شرکت می گوید برخی از کاربران ممکن است نتوانند برای اپل کارت درخواست دهند، صورتحساب خود را پرداخت کنند یا حتی برای کارت جدید درخواست دهند.

Source link

بخش اپل کارت 9to5mac فارسی

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برخی از کاربران تحت تأثیر قرار می گیرند. برخی از کاربران ممکن است نتوانند اپل کارت درخواست کنند، صورتحساب خود را پرداخت کنند، کارت فیزیکی خود را قفل/باز کنند، کارت فیزیکی جدید یا جایگزینی درخواست کنند، یا درخواست شماره کارت جدید کنند.

در اوایل سال جاری، اپل کارت با دو قطعی بزرگ دیگر روبرو شد که باعث شد کارت برای چندین کاربر برای بیش از یک روز غیرقابل استفاده شود. امیدواریم اپل به زودی قطعی امروز را برطرف کند.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

اگر این جمعه با اپل کارت به مشکل برخوردید، این فقط شما نیستید. اپل به تازگی نقص اپل کارت خود را تایید کرده است وب سایت وضعیت سیستم که برخی از کاربران را تحت تاثیر قرار داد.

به روز رسانی: اپل می گوید که این قطعی اکنون برطرف شده است. می توانید اصل مقاله را در زیر بخوانید.

اگرچه اپل هیچ چیزی در مورد عدم امکان پرداخت با اپل کارت به دلیل قطع برق نمی گوید، اما برخی از کاربران می گویند در توییتر تایید شد که نمی توانند با اپل کارت خود خرید کنند.

آیا شما تحت تاثیر قطعی اپل کارت امروز قرار گرفته اید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.