اپل می گوید بودجه Racial Equity and Justice Initiative به 225 میلیون دلار می رسد

اپل می گوید از زمان راه اندازی آن در سال 2020، تعهد اولیه 100 میلیون دلاری خود به طرح عدالت و عدالت نژادی را دو برابر کرده است.

با 200 میلیون دلار سرمایه گذاری در حال حاضر، این شرکت امروز 25 میلیون دلار اضافی را به صورت سرمایه گذاری مخاطره آمیز اعلام کرد – و همچنین به عرضه تدریجی بین المللی برنامه ادامه می دهد.

خلاصه ای از طرح عدالت و عدالت نژادی

اپل امروز اعلام کرد که ابتکار برابری نژادی و عدالت (REJI) که یک تلاش بلندمدت جهانی برای پیشبرد برابری و گسترش فرصت برای جوامع سیاه پوست، اسپانیایی/لاتین و بومی است، تعهد مالی اولیه خود را بیش از دو برابر کرده و به بیش از 200 میلیون دلار رسانده است. . در طول سه سال گذشته

این سرمایه‌گذاری‌ها بخشی از ستون توانمندسازی اقتصادی REJI است که با هدف حذف موانع سیستمی برای دسترسی، ایجاد فرصت‌ها، و تأمین بودجه برای حمایت از جوامع و مشاغل رنگین‌پوست که دارای نمایندگی و نمایندگی کمتری هستند، است.

REJI به کشور پنجم گسترش می یابد: نیوزلند

در همان زمان، اپل کمپ کارآفرینی توسعه دهندگان جدیدی را برای توسعه دهندگان سیاه پوست معرفی کرد و قول داد که با شرکا و مشاغل سیاه پوستی که با آنها تجارت می کند، هزینه ها را افزایش دهد.

این به دنبال کار مشابه در استرالیا است، جایی که اپل به سازمان‌های غیرانتفاعی که به جوامع بومی خدمات می‌دهند کمک‌های مالی اعطا کرده است.

نمایشگاه بریتانیا در ماه جولای افتتاح می شود

اپل همچنین اعلام کرد که نیوزیلند را به این طرح اضافه کرده است.

اپل امروز 25 میلیون دلار اضافی به Collab Capital، Harlem Capital و VamosVentures، سه صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر که با مشاغل متعلق به اقلیت کار می کنند، متعهد شد. […]

اپل REJI را در سال 2020 راه اندازی کرد و متعهد شد 100 میلیون دلار برای کمک به ادامه “کار ناتمام عدالت و برابری نژادی” اهدا کند. این صندوق بر آموزش، برابری اقتصادی و اصلاحات عدالت کیفری برای بهبود زندگی رنگین پوستان، با تمرکز ویژه بر جوامع سیاه پوست تمرکز دارد.

مدیر عامل تیم کوک دلیل این برنامه را توضیح داد.

اپل امروز فاش کرد که تاکنون در مجموع 200 دلار از طریق این برنامه سرمایه گذاری کرده است و 25 میلیون دلار اضافی را نیز در سرمایه گذاری خطرپذیر متعهد شده است.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.

Source link

بخش appl 9to5mac فارسی

لندنی ها می توانند از نمایشگاهی دیدن کنند که نتایج یک برنامه REJI را به نمایش می گذارد.

اپل با مرکز Southbank برای راه اندازی Reframe: The Residency همکاری کرده است، برنامه ای که برای کاهش موانع موجود برای خلاقان سیاه پوست طراحی شده است. در ماه می، اولین گروه این برنامه در لندن، بیرمنگام و منچستر انتخاب شد. هنرمندان آثار خود را در یک نمایشگاه رایگان که در روز سه شنبه 18 جولای در مرکز ساوت بانک افتتاح می شود، به نمایش خواهند گذاشت.

کار ناتمام عدالت و برابری نژادی همه ما را به حساب می آورد. همه چیز باید تغییر کند و اپل متعهد است که نیرویی برای این تغییر باشد. امروز، من مفتخرم که طرح عدالت و عدالت نژادی اپل را با تعهد 100 میلیون دلاری اعلام کنم. pic.twitter.com/AoYafq2xlp

– تیم کوک (@tim_cook) 11 ژوئن 2020

200 میلیون دلار سرمایه گذاری شده، 25 میلیون دلار اضافی متعهد شده است