اپل کارت دوباره برنده رتبه رضایت مشتری JD Power شدSource link

بخش اپل کارت 9to5mac فارسی

اپل این دستاورد را در یک پیام از اتاق مطبوعات:

در سایر اخبار Apple Card و Apple Pay، برخی از کاربران شاهد حذف غیرمنتظره کارت های Amex در نسخه بتای iOS 16 هستند و شریک Apple Goldman Sachs نیز با یک بررسی نظارتی CFPB مواجه است:

برای همه چیزهایی که باید در مورد Apple Card بدانید، راهنمای جامع ما را بررسی کنید:

JD Power نظرسنجی سالانه رضایت از کارت اعتباری ایالات متحده را امروز منتشر کرد و اپل در رتبه اول قرار گرفت. دومین سال متوالی.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


Apple Card و صادرکننده Goldman Sachs بار دیگر در رتبه‌بندی بخش صادرکنندگان کارت اعتباری متوسط ​​در مطالعه سالانه JD Power US Credit Card Safaction Study برای دومین سال متوالی در صدر قرار گرفتند. ۱ Apple Card و Issuer Goldman Sachs نیز رتبه اول را کسب کردند. 1 در تمام دسته‌های مورد بررسی در بخش صادرکنندگان کارت اعتباری متوسط ​​برای دومین سال متوالی، از جمله تعامل، شرایط کارت اعتباری، ارتباطات، مزایا و خدمات، پاداش‌ها و لحظات کلیدی.

جنیفر بیلی، معاون Apple Pay و Apple Wallet، نظرات خود را در مورد قیمت به اشتراک گذاشت:

جنیفر بیلی، معاون Apple Pay و Apple می‌گوید: «بهبود زندگی مشتریان ما در قلب کاری است که انجام می‌دهیم، به همین دلیل مفتخریم که امسال نیز اپل کارت و صادرکننده گلدمن ساکس را برای رضایت مشتری به رسمیت شناخته‌اند. کیف پول. ما همچنان متعهد به ارائه اولین کارت اعتباری دیجیتالی هستیم که به مشتریان کمک می کند زندگی مالی سالم تری داشته باشند و مشتاقانه منتظر ارائه ابزارهای مالی نوآورانه و رضایت مشتری برنده جوایز برای کاربران Apple Card خود هستیم.