با تغییر بیشتر افراد از اندروید، سهم بازار آیفون در ایالات متحده افزایش می یابد

آخرین تخمین‌های بازار Counterpoint نشان می‌دهد که فروش گوشی‌های هوشمند ایالات متحده در سه ماهه اول به دو دلیل 17 درصد کاهش یافته است.

این روند بلندمدت نشان دهنده این واقعیت است که گوشی های هوشمند خود یک فناوری بالغ هستند و تغییرات تدریجی بیشتری نسبت به نیاز دارند. جایی که افراد هر 1 تا 2 سال یکبار ارتقا می‌دادند، میانگین چرخه ارتقا در حال حاضر حدود 3-4 سال است.

در حالی که محموله‌های آیفون در ایالات متحده نیز کاهش یافت، اما این کار را کندتر از کل بازار گوشی‌های هوشمند انجام داد و به اپل اجازه داد سهم بازار خود را از 49 درصد در سه ماهه اول 2022 به 53 درصد در سه ماهه مشابه در سال جاری افزایش دهد.

بر اساس داده‌های اطلاعاتی جدید بازار، علیرغم کاهش چشمگیر بازار گوشی‌های هوشمند، سهم بازار آیفون در ایالات متحده در سه ماهه اول سال افزایش یافت.

انتقال اندروید به iOS […] همچنان یک نقطه دردناک در بین OEM های اندرویدی باقی می ماند.

داستانی شبیه به iPad

اپل علیرغم کاهش سالانه عرضه، توانسته سهم بازار خود را افزایش دهد […]

بازار گوشی های هوشمند به طور کلی همچنان به تجارت دشواری ادامه می دهد. پس از یک تقویت ناشی از بیماری همه گیر، روند بلندمدت به یک بازار رو به کاهش، به ویژه در کشورهای بالغ مانند ایالات متحده بازگشته است.

عکس: زانا لطیف/Unsplash

این نشان می دهد که فروش گوشی های هوشمند در ایالات متحده در سه ماهه اول سال به شدت کاهش یافته است و دو عامل اصلی ذکر شده است.

زمینه

می توان گفت واقعا همینطور است آ عامل، زیرا دلیل بالا بودن موجودی این است که فروشندگان تقاضا را در طول سه ماهه تعطیلات بیش از حد برآورد کردند.

افزایش سهم بازار آیفون در ایالات متحده

در سه ماهه اول سال 2023، فروش گوشی های هوشمند در ایالات متحده نسبت به مدت مشابه سال قبل 17 درصد کاهش یافت، زیرا OEM ها موجودی کانال بالا را اصلاح کردند و تقاضای مصرف کننده به دلیل فشارهای اقتصاد کلان کاهش یافت. بازار پس از ثبت سه ماهه اول قوی در سال گذشته، شاهد محموله‌های کمتری از تمام تولیدکنندگان اصلی OEM بود.

ما دیروز متوجه شدیم که فروش جهانی تبلت تقریباً به همان میزان کاهش یافته است – 18٪ از 17٪ سالانه – و اپل بهتر از میانگین عمل کرده است. این گزارش می گوید که آی پد در کوتاه مدت و بلندمدت بدون چالش باقی می ماند.

حتی اپل نیز از این امر مصون نمانده است، اگرچه به لطف مدل‌های گران‌تر که میانگین قیمت فروش را بالا می‌برند، به طور کلی توانسته است درآمد آیفون را در حال رشد نگه دارد.

کاهش بازار گوشی های هوشمند آمریکا

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش appl 9to5mac فارسی

کنترپوینت می‌گوید کاربران گوشی‌های هوشمند آمریکایی همچنان از اندروید به آیفون تغییر می‌دهند.