بررسی Nanoleaf Essentials A19

Thread یک شبکه مش است که در آن دستگاه های شبکه می توانند مستقل از یک پل یا هاب متمرکز با یکدیگر ارتباط برقرار کنند (تک نقطه خرابی). علاوه بر این، آنها می‌توانند پیام‌ها را به سایر دستگاه‌های موجود در شبکه ارسال کنند و آنها را به اشتراک بگذارند تا به دستگاه‌های خاصی دسترسی پیدا کنند که در غیر این صورت به دلیل برد، دیوارها یا عوامل دیگری که معمولاً پوشش را کاهش می‌دهند، غیرقابل دسترس هستند. شبکه Thread همچنین دارای یک ویژگی خوددرمانی است که در صورت قطع شدن برخی از دستگاه‌ها از شبکه، شبکه می‌تواند خود را دوباره سازماندهی کند.

گره های روتر می توانند بسته های داده را در سراسر شبکه جهت انجام عملیات هدایت کنند. گره Thread Router همچنین می تواند شامل نقاط پایانی باشد. لوازم جانبی Powered Thread که همیشه روشن هستند، مانند Eve Energy، می‌توانند به عنوان روتر در شبکه Thread شما عمل کنند و بسته‌های داده را رله کنند. گره های انتهای رشته آنهایی هستند که به گره روتر متصل هستند و در مسیریابی بسته ها شرکت نمی کنند و همچنان می توانند بسته ها را ارسال و دریافت کنند.

لامپ Nanoleaf Essentials A19 HomeKit دارای حداکثر توان مصرفی 9 وات و دمای رنگ 2700-6500K است. این شامل گزینه های رنگ بی شماری با بیش از 16 میلیون امکان است. همچنین قابلیت دیمینگ دارد، با محدوده 800 لومن تا 3200 لومن. طول عمر آن 25000 ساعت است، یعنی اگر آن را 14 ساعت در روز نگه دارید، حدود 11 سال دوام می آورد.

برای یک لامپ HomeKit زیر 20 دلار، لامپ Nanoleaf Essentials A19 یک ارزش باورنکردنی است. به صورت بومی با HomeKit کار می کند، از Thread پشتیبانی می کند و گزینه های رنگ بی شماری دارد. اگر به دنبال تجهیز خانه خود با لامپ های HomeKit هستید، قطعا باید این گزینه عالی از Nanoleaf را در نظر بگیرید. می توان آن را در آمازون یا مستقیماً از Nanoleaf خریداری کرد.

Thread یک پروتکل اتوماسیون خانگی است که برای محصولاتی مانند لامپ، ترموستات و زنگ در طراحی شده است. این یک شبکه مش است که به دستگاه‌ها اجازه می‌دهد با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، بنابراین شبکه قابل اعتمادتری خواهید داشت. Thread یک پروتکل (به HTTP فکر کنید) در مقابل یک پلتفرم (Alexa، HomeKit، Google Assistant و غیره) است.

دنیای روشنایی خانه های هوشمند به طور فزاینده ای شلوغ می شود. محصولات دارای HomeKit به چپ و راست ظاهر می شوند، اما این همیشه چیز بدی نیست. در حال حاضر گزینه های بسیار خوبی وجود دارد و Nanoleaf یکی از آنهاست. امروز قصد داریم نگاهی به جدیدترین لامپ اضافه شده به طیف آنها بیندازیم: لامپ هوشمند Nanoleaf Essentials A19! اگر فقط یک چیز در مورد این بررسی خوانده اید، این را بدانید: این یکی از تنها لامپ های HomeKit با پشتیبانی Thread است.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

در مجموع، ممکن است پیچیده به نظر برسد، اما هدف این است که به طور چشمگیری عملیات خانه هوشمند را به روشی خنثی از فروشنده ساده و ساده کنید.

ادغام لامپ Nanoleaf Essentials A19 با HomeKit

شبکه Thread از دو نوع نقش تشکیل شده است: روترها و نقاط پایانی. نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که اگر دستگاهی قادر به مسیریابی در شبکه Thread باشد، بسته به وضعیت فعلی شبکه و تقاضا می تواند به عنوان نقطه پایانی نیز عمل کند. هر دستگاه در شبکه Thread یک گره نامیده می شود.

این دستگاه با سایر دستگاه های HomeKit از جمله پنل های نوری نانولیف و کنترل از راه دور نانولیف کار می کند. همچنین از Thread پشتیبانی می‌کند، به این معنی که می‌توانید آن را به دستگاه‌های دیگری که از فناوری Thread استفاده می‌کنند وصل کنید تا محیط HomeKit سریع‌تر و مطمئن‌تری ایجاد کنید.

Thread چیست و چرا اهمیت دارد؟

نخ Nanoleaf Essentials A19

دو راه برای داشتن نورپردازی HomeKit در خانه شما وجود دارد. اولین مورد با یک آداپتور سوکت متصل به یک لامپ است. دومی با لامپ های اختصاصی HomeKit مانند Nanoleaf Essentials A19 است. آنها برای لامپ ایده آل هستند، اما برای نورپردازی سقف نیز مناسب هستند. سوال دیگری که مردم اغلب می پرسند (به خصوص غیر9to5Mac خوانندگان) “چرا HomeKit؟ مزیت لامپ های HomeKit این است که می توان آنها را با سیری کنترل کرد، از برنامه Home کنترل کرد و در صحنه ها قرار داد و توسط سایر لوازم جانبی HomeKit کنترل کرد. برای مثال، می‌توانید کاری کنید که وقتی به خانه می‌رسید، تمام چراغ‌های خانه‌تان را روشن کند یا وقتی زنگ هشدار به صدا در می‌آید چشمک می‌زند.

مشخصات Nanoleaf Essentials A19

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.
Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

لامپ Nanoleaf Essentials A19 HomeKit شامل یک لامپ HomeKit است که روی صفحه نمایشگر آن چاپ شده است، بنابراین هرگز نگران گم شدن آن نباشید. آن را به یک سوکت پیچ کنید، آن را روشن کنید و کد را اسکن کنید. به سرعت در HomeKit به عنوان یک چراغ ظاهر می شود – آماده برای اتوماسیون، صحنه ها یا فقط برای استفاده با Siri. از نظر فیزیکی، این یکی از لامپ های HomeKit مورد علاقه من تا به امروز است.

خلاصه ای از Nanoleaf Essentials A19

HomeKit هفتگی مجموعه‌ای است که بر لوازم جانبی خانه هوشمند، نکات و ترفندهای اتوماسیون و همه چیز مربوط به چارچوب خانه هوشمند اپل تمرکز دارد.


چرا لامپ های HomeKit؟