تاریخچه ضربان قلب اپل واچ: نحوه بررسی و ردیابی

اپل واچ می تواند ابزاری باورنکردنی برای سلامتی و تناسب اندام باشد، اما آیا از داده های مفیدی که ثبت می کند استفاده می کنید؟ برای آشنایی با نحوه مشاهده تاریخچه ضربان قلب اپل واچ برای دسته بندی های مختلف مانند استراحت، پیاده روی، تمرینات و HRV در طول روز، ماه و سال به ادامه مطلب بروید.

پایین‌تر در بخش اصلی قلب، داده‌های بیشتری مانند تناسب اندام قلبی، نتایج ECG، خوانش فشار خون و اعلان‌های ضربان قلب پایین/بالا/نامنظم را خواهید دید.

از اینکه راهنمای ما در مورد نحوه مشاهده و ردیابی تاریخچه ضربان قلب اپل واچ را بررسی کردید متشکریم!

بیشتر بدانید 9to5Mac آموزش ها:

در اینجا همه چیز در آیفون به نظر می رسد:

تاریخچه ضربان قلب اپل واچ 2

در هر یک از دسته‌های ضربان قلب مختلف، بین گزینه‌های H، D، W، M، 6M، Y در بالا جابه‌جا شوید تا داده‌های ضربان قلب خود را در طول زمان ببینید. استفاده از نمای 6 ماهه یا سال، مشاهده روندهای گسترده تر خود را آسان می کند.

حتی زمانی که تمرینات ورزشی را با اپل واچ دنبال نمی‌کنید، برای اندازه‌گیری ضربان قلب در حالت استراحت و راه رفتن، ضربان قلب در پس‌زمینه خوانده می‌شود. اپل نحوه عملکرد خود را در یک سند پشتیبانی توضیح می دهد:

بنابراین، با تمام داده‌های ضربان قلب عالی‌تان که قبلاً ثبت شده‌اند، بیایید ببینیم چگونه همه آن‌ها را ببینیم. چه بخواهید آن را با پزشک خود به اشتراک بگذارید یا فقط خودتان آن را بررسی کنید، ما با مشاهده داده های ضربان قلب در اپل واچ شروع می کنیم، سپس می بینیم که چگونه می توان حتی داده های ضربان قلب بیشتری را در آیفون مشاهده کرد.

نحوه مشاهده تاریخچه ضربان قلب اپل واچ

در اپل واچ

  1. سر به اپلیکیشن ضربان قلب در Apple Watch خود برای دیدن داده های روزانه (برنامه با نماد قلب)
  2. ضربان قلب فعلی خود را مشاهده خواهید کرد، انگشت خود را با تاج دیجیتال به پایین بکشید یا اسکرول کنید
  3. اکنون می‌توانید میزان استراحت، میانگین پیاده‌روی، ضربان قلب تمرینی و داده‌های بازیابی ضربان قلب خود را ببینید (اگر اخیراً تمرینی انجام داده‌اید)
نحوه مشاهده تاریخچه ضربان قلب اپل واچ - اپل واچ

تاریخچه ضربان قلب آیفون

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش چطوری 9to5mac فارسی

و اگر کنجکاو هستید که HRV یا Cardio Fitness چیست، راهنمای جامع ما را بررسی کنید:

اگر در برنامه Health از صفحه اصلی قلب به پایین بکشید، می‌توانید نقاط برجسته را در پایین ببینید، از جمله ECG، داده‌های فشار خون، اعلان‌های ضربان قلب و اعداد بازیابی قلبی.

بررسی تاریخچه ضربان قلب شما که توسط اپل واچ در آیفون ثبت شده است، بیشترین داده را در اختیار شما قرار می دهد، در اینجا می توانید آن را پیدا کنید:

  1. باز کن اپلیکیشن سلامت در آیفون شما
  2. را فشار دهید برگه مرور سپس در گوشه پایین سمت راست قلب
  3. در صفحه اصلی، دسته بندی های مختلف ضربان قلب را مشاهده خواهید کرد. برای دیدن سابقه خود روی یکی ضربه بزنید
  4. در بالا می توانید پنجره داده را بین ساعتی، روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه تغییر دهید (H, D, W, M, Y)
  5. به سمت پایین، نکات برجسته ضربان قلب و اطلاعات بیشتر در مورد هر نوع داده ضربان قلب را خواهید دید

اپل واچ ضربان قلب شما را در طول روز و زمانی که ساکن هستید و به صورت دوره ای زمانی که در حال راه رفتن هستید اندازه گیری می کند (Apple Watch Series 1 یا بالاتر). از آنجایی که اپل واچ این خواندن های پس زمینه را بر اساس فعالیت شما انجام می دهد، زمان بین این خواندن ها متفاوت خواهد بود. اپل واچ همچنین میزان استراحت روزانه و میانگین راه رفتن را با مرتبط کردن ضربان قلب پس‌زمینه با داده‌های شتاب‌سنج در زمانی که خواندن پس‌زمینه کافی در دسترس باشد، محاسبه می‌کند.