تولید صفحه نمایش آیفون با کمبود تراشه درایور نمایشگر مواجه شد

کمبود تراشه جهانی توسط ترکیبی از عوامل ایجاد شد. این موارد شامل افزایش تقاضا برای فناوری در طول همه‌گیری، اختلال در تولید مرتبط با COVID، و تقاضای رو به رشد برای تراشه‌های خودروسازان است. همانطور که خودروها به تعداد فزاینده ای از واحدهای مبتنی بر ریزپردازنده متکی هستند.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


سامسونگ بزرگترین تامین کننده OLED اپل است که LG در جایگاه دوم و BOE در رتبه سوم قرار دارد.

بر اساس گزارش جدیدی که امروز منتشر شد، تولید صفحه نمایش آیفون به دلیل کمبود مداوم تراشه های درایور نمایشگر آسیب دیده است. انتظار می رود این کمبود بر تولید این ماه و آینده تأثیر بگذارد.

عکس: برایان کوستیوک/پاشیدن

گروه دیگری از افراد آشنا به این موضوع گفتند که غول نمایشگر چینی قصد داشت امسال بیش از 40 میلیون واحد از پنل های OLED آیفون را روانه بازار کند. بعید است اکنون آنها به این هدف برسند و تعداد حمل و نقل نهایی آن تا پایان سال به 30 میلیون دستگاه نزدیکتر خواهد شد.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

بزرگ‌ترین مشکل مربوط به پردازنده‌ها و پردازنده‌های گرافیکی نیست، بلکه تراشه‌های ساده‌تر مانند درایورهای نمایشگر و سیستم‌های مدیریت انرژی است. این تراشه‌های با فناوری نسبتاً پایین در تعداد زیادی دستگاه از جمله دستگاه‌های اپل استفاده می‌شوند.

منتخب گزارش می دهد که حداقل یکی از فروشندگان OLED اپل برای آیفون به شدت از کمبود درایورهای نمایشگر آسیب دیده است.Source link

بخش آیفون 13 9to5mac فارسی

انتظار می رود این موضوع به میلیون ها بیلبورد برسد…

زمینه

TheElec دریافته است که غول نمایشگر چینی BOE به دلیل کمبود تراشه های جهانی در تولید پنل های OLED آیفون با مشکلاتی مواجه است. منابع می گویند که کمبود بر تولید این ماه و آینده تأثیر می گذارد […]

تیم کوک، مدیرعامل اپل فاش کرده است که محدودیت های عرضه برای اپل در هر یک از دو سه ماهه گذشته 6 میلیارد دلار هزینه داشته است.

تولید موفق صفحه نمایش آیفون