تیم سوئینی، مدیر عامل Epic می گوید اپل “تلاش می کند متاورس را شکست دهد” یا “همه سود را خواهد برد”

Epic علاقه گسترده‌ای به متاورس دارد، سوئینی می‌گوید که این شرکت می‌خواهد «با فضای موتور با Unreal Engine رقابت کند، با «میزبان سرور در آینده» و موارد دیگر. اما در آینده آنها یک اقتصاد باز برای آن خواهند بود. ما می خواهیم بهترین بازار دارایی را داشته باشیم.»

اپل و اپیک گیمز بیش از حد اختلافات خود را دارند، به خصوص در مورد اپ استور. در حالی که هر دو شرکت با پلتفرم‌های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی جدید پیش می‌روند، تیم سوئینی، مدیرعامل Epic در حال حاضر زنگ خطر را در مورد رفتار اپل به صدا در آورده است.

از سوینی مستقیماً در مورد موانع این دیدگاه “یکپارچه” از متاورس، بلافاصله انگشت خود را به سمت اپل نشانه رفت. سوینی فکر می کند که اپل یا “متاورس را در هم خواهد شکست یا از همه مزایا بهره مند خواهد شد.”

به نوبه خود، انتظار می رود اپل هدست Reality Pro خود را در WWDC در ماه ژوئن به همراه پلتفرم های نرم افزاری جدید برای تامین انرژی این هدست واقعیت ترکیبی معرفی کند. اپل، با این حال، اصطلاح “metaverse” را دوست ندارد. تیم کوک سال گذشته در مصاحبه ای گفت: «همیشه فکر می کنم برای مردم مهم است که بفهمند چیزی چیست. “و من واقعاً مطمئن نیستم که یک فرد معمولی بتواند به شما بگوید متاورژن چیست.”

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.

Source link

بخش appl 9to5mac فارسی

آنها یا سعی خواهند کرد که متاورز را درهم بشکنند یا از آن نهایت استفاده را ببرند. هر دو اپل به شما اجازه استفاده از موتور مرورگر رقیب را نمی دهد. بنابراین آنها می توانند همین کار را با متاورس انجام دهند، بنابراین [they] ممکن است بگوید، “شما باید از موتور متاورس محدود اپل استفاده کنید، نمی توانید موتور خود را ایجاد کنید، نمی توانید از Unreal استفاده کنید”. آنها فقط می توانند فردا همه قوانین روی پلتفرم را تغییر دهند تا هر کاری را که دیگران انجام می دهند از بین ببرند، و به همین دلیل است که ما به ضد انحصار واقعا قوی نیاز داریم. [laws]. و به همین دلیل است که ما به شدت با آن مبارزه می کنیم.

در مصاحبه ای با GamesIndustry، سوینی افکار خود را در مورد به اصطلاح متاورس، از جمله دیدگاه Epic برای یک اکوسیستم “یکپارچه” که به “باغ دیواری دیگری” تبدیل نمی شود، مورد بحث قرار داد. این یک ضربه آشکار به اپل است که سوئینی می گوید باغ دیواری را با اپ استور در آیفون و آیپد اداره می کند.

سوینی ادامه داد که اپیک می تواند بر هر چالش دیگری که ممکن است در مسیر چشم اندازش برای متاورس قرار بگیرد غلبه کند. سوینی در اشاره به اپل گفت: «اگر به آنها اجازه داده شود از قدرت بازار و سخت افزار خود برای این کار استفاده کنند، ما آنها را کاملاً بر این تجارت تسلط می یابیم. “پس ما با آن مبارزه می کنیم.”

شانس را دنبال کنید: توییتراینستاگرام و ماستودون

“اگر ما فقط این چیز را در یک محیط باز بسازیم، شرکت ها می توانند بر اساس شایستگی های خود زندگی کنند. ما آن را بسیار دوست داریم زیرا عادت کرده‌ایم زمانی که فرصت به دست می‌آید برنده شویم و در بازارهایی مانند iOS که در آن شما نمی‌توانید یک فروشگاه Epic Games برای iOS بسازید، به شدت ناامید می‌شویم، زیرا اپل می‌گوید «نمی‌توانید» با ما رقابت کن!