تیم کوک به کمبود زنان در فناوری، فروش EarPods، AR می‌پردازد

– تیم کوک (@tim_cook) 27 سپتامبر 2022

دیروز، تیم کوک، مدیر عامل اپل، با کلاسی از بنیانگذاران تماما زن در اولین برنامه بنیادهای این شرکت در بریتانیا ملاقات کرد. همانطور که او به اشتراک گذاشت توییتراین توسعه دهندگان در راه خلق و دستیابی به چیزهای خارق العاده هستند.

در این مصاحبه، تیم کوک، مدیر عامل اپل، گفت که این فناوری بدون نیروی کار متنوع، تقریباً به آنچه می تواند دست یابد، نخواهد رسید.

از ملاقات با کلاس خود از بنیانگذاران کاملاً زن در اولین برنامه بنیادهای ما در بریتانیا خوشحالم. این توسعه دهندگان در راه خلق و دستیابی به چیزهای خارق العاده ای هستند. pic.twitter.com/nkXZ9TOLzv

این مصاحبه بینش جالبی را در مورد فروش EarPods ارائه می دهد، زیرا خبرنگار گفت که تیم کوک “مجذب ضبط کننده صوتی بی بی سی من شد و پس از اتمام مصاحبه، چندین بار آن را در دستان خود قرار داد.”

Source link

بخش appl 9to5mac فارسی

او با جدیت در مورد جفت سیمی آویزان شده از گوشم گفت: “اوه، ما هنوز آنها را می فروشیم.” مردم هنوز هم آنها را می خرند.»

من اعتراف کردم که باید از همکارانش بپرسم که آیا می‌توانم هدفون‌های سیمی را قرض بگیرم تا آنها را وصل کنم – اپل در سال 2016 جک هدفون آیفون‌هایش را تا حد زیادی به نفع ایرپادهای بی‌سیم داخل گوش حذف کرد.

“شرکت ها نمی توانند کنار بروند و بگویند “زنان کافی در IT وجود ندارد – بنابراین من نمی توانم به اندازه کافی استخدام کنم.” ما باید تعداد افرادی که در دوره های علوم کامپیوتر و برنامه نویسی شرکت می کنند را به طور اساسی تغییر دهیم.

تیم کوک درباره فروش EarPods و آینده واقعیت افزوده صحبت می کند

محصول بزرگ بعدی اپل فقط هدفون نیست، بلکه یک اکوسیستم کامل است

هدست شایعه شده اپل احتمالا سال آینده معرفی خواهد شد و شما می توانید در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


“من فکر می کنم ماهیت فناوری و تأثیر آن بر بشریت به حضور زنان در میز مذاکره بستگی دارد. فناوری چیز بزرگی است که دستاوردهای زیادی خواهد داشت، اما اگر دیدگاه های متفاوتی در اطراف میز نداشته باشید که روی آن کار می کنند، نمی توانید آن را انجام دهید. کوک در این مصاحبه گفت: در نهایت راه‌حل‌های خوبی به دست می‌آید.

نظر شما در مورد مصاحبه تیم کوک چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.