تیم کوک تاریخچه اپل در چین را در انجمن اقتصادی دولتی مطرح می کند: “این یک نوع رابطه همزیستی بوده است”

سفر کوک به چین و سخنرانی او در مجمع توسعه چین در بحبوحه ابهام فزاینده در مورد آینده روابط با چین انجام می شود، همانطور که فقدان سایر رهبران ایالات متحده در این رویداد آخر هفته حضور داشتند. علیرغم برخی از نظرات کوک در این رویداد، اپل فعالانه به دنبال تنوع بخشیدن به زنجیره تامین خود در خارج از چین است.

همانطور که دیروز گزارش شد، تیم کوک، مدیرعامل اپل این آخر هفته برای شرکت در اجلاس تجاری چین که توسط دولت حمایت می شود، در چین است. گزارشی جدید از فایننشال تایمز در مورد بازدید کوک با جزئیات بیشتری در مورد آنچه که او در سخنرانی اصلی خود در مجمع توسعه چین گفت، جزئیات بیشتری ارائه می دهد.

شانس را دنبال کنید: توییتراینستاگرام و ماستودون

انجمن توسعه چین توسط فایننشال تایمز به عنوان “نسخه ملی داووس” و در پکن برگزار می شود. همانطور که در روز جمعه توضیح داده شد، کوک از جمله تعداد بسیار کمی از مدیران آمریکایی است که امسال در کنفرانس شرکت می کنند. همچنین این اولین سالی است که این رویداد به صورت حضوری از سال 2019 به دلیل همه‌گیری COVID-19 برگزار می‌شود.

کوک در این مراسم از روابط چین و ایالات متحده تمجید کرد. کوک در این رویداد گفت: «اپل و چین با هم رشد کرده‌اند و بنابراین این یک رابطه همزیستی بوده است. ما نمی توانستیم بیشتر از این هیجان زده باشیم.

در نهایت، کوک در مورد آموزش و “نیاز جوانان به یادگیری برنامه ریزی مهارت های تفکر انتقادی” صحبت کرد. او همچنین اعلام کرد که اپل “در نظر دارد هزینه برنامه آموزش روستایی خود را به 100 میلیون یوان افزایش دهد.”

همچنین در طول سخنرانی خود، کوک از “عملیات زنجیره تامین بسیار بزرگ اپل در چین” و همچنین چندین فروشگاه اپل در این کشور و اکوسیستم توسعه دهندگان اپ استور تبلیغ کرد. THE فایننشال تایمز می افزاید که کوک “از ذکر تنش های آمریکا و چین و مسائل زنجیره تامین خودداری کرد.”

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.

Source link

بخش appl 9to5mac فارسی

با توجه رویترزکوک به نقل از رسانه های محلی، سرعت نوآوری چین را نیز تحسین کرد. او گفت: «نوآوری در چین به سرعت در حال رشد است و من فکر می‌کنم شتاب بیشتری خواهد گرفت.»