جلسات Apple Camp به فروشگاه‌های خرده‌فروشی بازمی‌گردد


اپل در حال بازگرداندن برنامه‌های اجتماعی رایگان به مکان‌های خرده‌فروشی در سراسر جهان است. کمپ اپل بازگشته است در فروشگاه های اپلارائه جلسات رایگان برای کودکان و خانواده ها هر هفته از 20 ژوئن تا 31 اوت.

برنامه Apple Camp 20 سال است که وجود دارد و اکنون فرمت های دو ساعته را ارائه می دهد. شرکت کنندگان این شانس را خواهند داشت که کمیک دیجیتالی خود را در مورد “حفاظت و جشن گرفتن از سیاره” بسازند.

ما نمی توانیم منتظر باشیم تا اردونشینان و خانواده هایشان با یادگیری از اعضای تیم ما و یکدیگر در طول کمپ اپل، تخیل خود را روشن کنند. این برنامه ویژه در 20 سال گذشته فضایی برای ارتباط و یادگیری در فروشگاه های ما در سراسر جهان فراهم کرده است و ما هیجان زده هستیم که دوباره میزبان این تجربیات باشیم.

دیر اوبراین، معاون ارشد خرده فروشی + افراد در اپل

Creative Pros کسب و کار جدید Apple Camp را رهبری خواهد کرد، آزمایشگاه هنر: ماجراجویی کارتونی با خانواده شما. کودکان 8 تا 12 ساله می توانند از iPad Pro برای کشیدن و اضافه کردن برچسب به کمیک های خود استفاده کنند.

پس از رویاپردازی داستانی در مورد محافظت از سیاره، افراد کمپینگ و خانواده‌هایشان یک آی‌پد را بیرون می‌برند تا از محیط اطراف خود الهام بگیرند.

جلسات در داخل و خارج از خانه برگزار می شود و اپل آی پدها را برای جلسه ارائه می دهد. این یک فرصت عالی برای کودکان و والدین است تا از کارشناسان اپل یاد بگیرند و با جامعه محلی شما ارتباط برقرار کنند. Apple Camp همچنین یک راهنمای اردوگاه قابل دانلود با 20 فعالیت iPad در خانه ارائه می دهد.

ثبت نام کمپ اپل اکنون باز است

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:Source link

بخش اپل استور 9to5mac فارسی