حساب پس انداز کارت اپل: راحت و نحوه ثبت نام برای شروع سود

فرآیند ثبت نام برای حساب پس انداز کارت اپل فوق العاده ساده است. در اینجا چگونه است.

  1. کیف پول را در آیفون خود باز کنید
  2. روی اپل کارت خود ضربه بزنید
  3. روی سه نقطه “…” در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید
  4. روی گزینه «نقد نقد روزانه» از منو ضربه بزنید
  5. به پایین بروید و گزینه “Apple Card Savings Account” را پیدا کنید.

پس از تایید، یک رابط جدید “حساب پس انداز” را در بخش Apple Card برنامه Wallet خواهید دید. روی آن ضربه بزنید تا موجودی حساب جاری خود را مشاهده کنید، به حساب خود پول اضافه کنید و به یک حساب بانکی مرتبط یا کارت Apple Cash خود پول برداشت کنید.

حساب پس انداز اپل کارت مستقیماً در برنامه کیف پول آیفون شما یکپارچه شده است. این به طور انحصاری برای کاربران اپل کارت در دسترس است، بنابراین اگر کاربر اپل کارت نیستید، نمی توانید برای حساب پس انداز ثبت نام کنید. البته این بدان معناست که حساب پس انداز اپل کارت فقط در ایالات متحده موجود است.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.

Source link

بخش اپل کارت 9to5mac فارسی

بعد از اولین بار بودن اعلامیه در ماه اکتبر، حساب پس انداز اپل کارت جدید اپل است به طور رسمی در دسترس است. برای مشاهده دقیق نحوه ثبت نام برای حساب پس انداز کارت اپل، شکل ظاهری آن در برنامه کیف پول و نحوه مدیریت پاداش های نقدی روزانه خود، به زیر مراجعه کنید.

نحوه ثبت نام برای حساب پس انداز کارت اپل

شانس را دنبال کنید: توییتر، اینستاگرامو ماستودون

نرخ بهره فعلی حساب پس انداز اپل کارت 4.15٪ است، اما مانند همیشه، این APY می تواند بسته به اقتصاد عمومی تغییر کند. اپل توضیح می‌دهد: «اکانت شما از روزی که اولین سپرده خود را انجام می‌دهید شروع به دریافت سود می‌کند. سود روزانه مرکب و در پایان ماه پرداخت می شود.

می توانید حساب خود را از طریق یک حساب بانکی مرتبط یا از موجودی Apple Cash خود تأمین کنید. اپل می‌گوید برداشت‌ها و سپرده‌ها «معمولاً ۱ تا ۳ روز کاری طول می‌کشد» و هیچ کارمزدی وجود ندارد.

اکنون، برنامه Wallet شما را از طریق فرآیند ثبت نام در حساب پس انداز کارت اپل راهنمایی می کند. شما باید شماره تامین اجتماعی خود را وارد کنید، شرایط و ضوابط را بپذیرید، سپس درخواست خود را برای تایید نهایی به گلدمن ساکس (بانک شریک اپل) ارسال کنید.

تکمیل این فرآیند ثبت نام فقط چند دقیقه طول می کشد. پس از تأیید درخواست شما، ایمیلی از اپل دریافت خواهید کرد و می توانید مستقیماً در برنامه کیف پول به حساب پس انداز اپل کارت خود دسترسی پیدا کنید.

در نهایت، برای تنظیم پاداش‌های نقدی روزانه Apple Card خود برای واریز فوری به حساب پس‌انداز خود، این مراحل را دنبال کنید:

  1. کیف پول را در آیفون خود باز کنید
  2. روی اپل کارت خود ضربه بزنید
  3. روی سه نقطه “…” در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید
  4. روی گزینه «نقد نقد روزانه» از منو ضربه بزنید
  5. در بخش «انتخابات نقدی روزانه»، «پس‌انداز» را انتخاب کنید