در اینجا نحوه تبلیغ کارت اعتباری جدید اپل به مشتریان آیفون آورده شده است

Apple Card بخشی را در برگه فروشگاه برنامه Apple Store دریافت می کند، حتی اگر محصولی نباشد که بتوانید آن را در سبد خرید خود قرار دهید. حدس بزنید که منطقی است زیرا این یک ابزار خرید است – اما نمی‌دانید که آیا ما بعداً خدمات دیگری را در اینجا خواهیم دید pic.twitter.com/m7UTXRXcok

پس از عرضه اپل کارت به گروهی از کاربران از دو هفته پیش، دیروز به طور رسمی در دسترس عموم قرار گرفت. همراه با قرارداد جدید بازگشت نقدی ۳ درصدی با اوبر که دیروز انجام شد، در اینجا نحوه تبلیغ کارت اعتباری جدید اپل در اپلیکیشن Wallet، فروشگاه‌های خرده‌فروشی و موارد دیگر آورده شده است.

الان شروع شده…@MichaelSteeber pic.twitter.com/pGvV249vHw

اکنون که اپل کارت رسما راه اندازی شد، آیفون کاربران یک تبلیغ جدید برای محصول در بالای برنامه کیف پول خواهند دید. پیش از این، کاربران باید روی نماد + در گوشه سمت راست بالا ضربه می زدند و سپس Apple Card را انتخاب می کردند. اکنون، یک داستان به سبک اپ استور در بالای برنامه کیف پول قرار دارد تا کاربران را تشویق کند تا برای کارت اعتباری با متن “شروع استفاده از اپل کارت در چند دقیقه” درخواست دهند.

اپل همچنین شروع به تبلیغ کارت اعتباری جدید خود در اپلیکیشن اپل استور و همچنین در فروشگاه‌های خرده‌فروشی خود با تابلوهایی با این مضمون « کارت اینجاست. با اپل کارت 3% پول روزانه از اپل دریافت کنید. »

Source link

بخش اپل کارت 9to5mac فارسی

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.

جامف


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

اگر قصد درخواست اپل کارت را دارید، راهنمای ما برای بررسی رایگان امتیاز اعتباری خود را بررسی کنید.

— مایکل استیبر (@MichaelSteeber) 20 آگوست 2019

به روز رسانی: اپل همچنین اپل کارت را در یک تاریخچه فروشگاه App در iPad:

اگر تبلیغ را نمی‌بینید یا آن را از برنامه کیف پول حذف کرده‌اید، می‌توانید روی علامت + در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید، روی «ادامه» ضربه بزنید، سپس Apple Card را انتخاب کنید تا یک برنامه راه‌اندازی شود.

در راهنمای ما در اینجا و مقالات زیر درباره Apple Card اطلاعات بیشتری کسب کنید: