در اینجا پنج عنوان جدید به زودی به Apple Arcade ارائه می شود [U: Now available]


اپل اخیراً یک چرخه انتشار ماهانه برای راه اندازی Apple Arcade را آغاز کرده و به تازگی آنچه را که در افق است اعلام کرده است. در اواخر ماه می و اوایل ژوئن، بازی Where Cards Fall را برای Vision Pro و همچنین Rabbids: Legends of the Multiverse، Return to Monkey Island+ و موارد دیگر به پلتفرم خواهیم دید.

به روز شده در 24/06/24: پنج بازی جدید زیر اکنون در Apple Arcade در دسترس هستند و سه نسخه جدید برای ماه جولای معرفی شده اند: «Outlanders 2: Second Nature، یک بازی استراتژی ساخت شهر از استودیوی مستقل اوروگوئه Pomelo Games. Punch Kick Duck+، یک بازی اکشن اسکرول جانبی از توسعه دهنده انفرادی Shaun Coleman. و محبوب و آرامش بخش Zen Koi Pro+.


اپل بازی های جدید و تمام جزئیات را در مقاله ای در اتاق خبر اعلام کرد:

پنج بازی جدید ماه آینده به Apple Arcade خواهند پیوست: Rabbids: Legends of the Multiverse، Return to Monkey Island+، Tomb of the Mask+، Fabulous – Wedding Disaster+ و عنوان فضایی Apple Vision Pro Where Cards Fall. این سرویس بازیکنان را با عناوین آینده مورد علاقه‌شان آشنا می‌کند و در عین حال تجربیات جدیدی را برای بازی‌های مورد علاقه‌شان که هر روز از آن‌ها لذت می‌برند، بدون تبلیغات یا خریدهای درون‌برنامه ارائه می‌کند.

تاریخ انتشار

آپدیت های اپل آرکید

اپل همچنین اعلام کرد که به‌روزرسانی‌های جدیدی برای این عناوین در ماه می ارائه خواهد شد:

و در ماه ژوئن، این بازی ها محتوای جدیدی را مشاهده خواهند کرد:

تمام جزئیات را در اطلاعیه اپل بیابید. و در راهنمای کامل Apple Arcade ما با هر چیزی که می توانید بازی کنید به روز باشید:

شما چی فکر میکنید؟ آیا برای هر یک از این نسخه های آینده هیجان زده هستید؟ نظر خود را در نظرات به اشتراک بگذارید!

FTC: ما از لینک های وابسته به صورت خودکار و درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش اپل آرکید 9to5mac فارسی