دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس با مدرک معتبر به صورت آنلاین و مجازی-مهسا امانی

دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس با مدرک معتبر به صورت آنلاین و مجازی-مهسا امانی

بوتاکس یک پروتئین خالص طبیعی است که در دوز بسیار پایین برای همه افراد در جلسه اول تجویز می انواع تزریق ژل لب کدامند؟ شود. تاثیر بوتاکس معمولا محدود به ناحیه تزریق شده می شود و به جاهای دیگر بدن سرایت نمی کند.بوتاکس یک نوروتوکسین است. این مواد سیستم عصبی را هدف قرار می دهند و فرآیندهای سیگنال دهی عصبی را که انقباض عضلانی را تحریک می کنند، مختل می کنند.

  • در این روش نیازی به بیهوشی کامل نیست و تنها کافی است تحت بی حسی موضعی قرار گیرید.
  • برخی از انواع پرکننده ها به عنوان ژل دائمی به بازار عرضه می شوند و می توانند تا چندین سال دوام بیاورند.
  • موضوع دیگری که باعث شده بوتاکس و فیلر تفاوت هایی با هم داشته باشند، عوارض جانبی و خطرات تزریق است.

در بخش تئوری که در ذیل به سرفصل های آن اشاره خواهیم کرد، تمام مفروضات بوتاکس بررسی و آموزش داده می شود و در بخش عملی تزریق بوتاکس روی صورت مراجع اجرا می شود. آکادمی آموزش ایرانیان مرکز برگزاری دوره های آموزشی با مدارک معتبر بین المللی می باشد. در تزریق ژل با هیالورون پن از سوزن استفاده نمی شود بنابراین احتمال پارگی مویرگ ها، التهاب و کبودی و خون مردگی وجود ندارد. از آن جا که هیالورونیک اسید یک قند طبیعی است که در بدن انسان وجود دارد احتمال حساسیت به آن برخلاف دیگر ژل های موجود در بازار وجود ندارد. علاوه بر آن احتمال خطای انسانی از جمله کج شدن لب و گلوله شدن مواد در یک نقطه وجود ندارد.

بازار کار تزریق ژل با هیالورون پن چطوره؟

چربی زیر جلدی صورت تنها یک لایه یکنواخت نیست بلکه به صورت اتاقک های مجزا تقسیم بندی شده است. از این رو اصلاح صورت پیری نیاز به اصلاح این محفظه های جداگانه دارد. علت استفاده از برند معتبر بوتاکس وجود ده‌ها ماده‌ی پروتئینی پیچیده‌ی طبیعی در بوتاکس است. در صورت عدم رعایت استانداردهای لزوم در تهیه بوتاکس، بروز عوارض بعد از تزریق حتمی خواهد بود بنابراین برای تزریق بوتاکس نه‌تنها مراجعه به پزشک ماهر الزامی بوده بلکه نحوه تهیه ماده بوتاکس نیز باید مدنظر داشته باشید. برای پاسخ به این سؤال باید گفت عوامل ایجاد افتادگی پوست افزایش سن و نیروی جاذبه است بنابراین وقفه در تزریق بوتاکس و تزریق ژل نمی‌تواند عامل افتادگی پوست باشد.

سرفصل دوره کامل و جامع تزریق بوتاکس و ژل و فیلر

افرادی که در صورت خود دچار شکستگی پوست شده‌اند و یا افرادی که روی صورت آن‌ها چین و چروک کم‌عمق یا عمیق ایجادشده است. توجه داشته باشید که افرادی که دارای حساسیت ها مشکلات و بیماریهای خاص پوستی و یا غیر پوستی هستند ممکن است از آن نتیجه ایده آل و رضایتمندی آرمانی خود را از بوتاکس نگیرند بدین ترتیب باید این موارد را با پزشک معالج خود در میان بگذارند. ژل بوتاکس به عضلات چروک شده ی صورت انجام می شود و از انقباض سلول های عصبی صورت جلوگیری می کند. امروزه انواع مختلفی از بوتاکس با نام های تجاری مختلف وجود دارد که هر کدام در لوازم آرایشی صورت استفاده می شود و هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند و نقاط فروش منحصر به فردی دارند. کلینیک پوست و موی اسمان از سال 95 مشغول فعالیت در زمینه خدمات زیبایی است. این مجموعه بیش از 6 سال قبل توسط دکتر رضا نیکو ، مجموعه، راه اندازی شد.

دوره های مجازی با مدرک معتبر

این عمل سرپائی است و مدت زمان لازم برای انجام آن کم است و نیازی به بستری شدن ندارد. در پایان دوره ، گواهینامه مهارتی بین المللی حضور در کارگاه به زبان انگلیسی و قابل استعلام ارائه خواهد شد. بله، برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه پرداخت هزینه دوره به صورت شرایطی (اقساطی)، با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و پس از اتمام دوره معرفی به کار(کاریابی) انجام می دهد.