دوشاخه هوشمند Wemo با نخ

یکی از مزیت های اصلی دوشاخه رزوه ای هوشمند Wemo مشخصات کم آن است که امکان استفاده از آن را در مکان های بیشتری نسبت به سایر دستگاه های خانه هوشمند فراهم می کند. اندازه جمع و جور دوشاخه هوشمند Wemo به این معنی است که می توان آن را به پریزهایی وصل کرد که ممکن است توسط دستگاه های بزرگتر مانند محافظ برق یا نوارهای برق مسدود شود. این باعث می‌شود که آن را به انتخابی ایده‌آل برای کسانی تبدیل کنند که می‌خواهند بدون از دست دادن فضای پریز، عملکرد هوشمند را به لوازم خانگی و الکترونیک خود اضافه کنند.

بسته بندی کردن

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

تنها با استفاده از HomeKit، در نهایت یک دستگاه فوق العاده خواهید داشت. ادغام فقط به برنامه Home نیاز دارد زیرا کد QR در کنار دستگاه است. در اینجا بهترین بخش نیز وجود دارد: این یکی از معدود دستگاه هایی است که من با آن برخورد کرده ام که به روز رسانی سیستم عامل را در برنامه Home انجام می دهد. به محض اینکه آن را به HomeKit اضافه کردم، در مورد به روز رسانی سیستم عامل به من هشدار داده شد. من عشق فقط به برنامه Home برای کنترل و ارتقای دستگاه نیاز دارید تا اینکه انواع دستگاه های سازنده برای به روز رسانی سیستم عامل را داشته باشید.

به روز رسانی HomeKit
آداپتورهای دوشاخه هوشمند، مانند Wemo Smart Plug with Thread، یک دستگاه خانه هوشمند عالی برای تازه واردانی است که به دنبال استفاده از اتوماسیون خانگی اولیه در زندگی خود هستند. Wemo برند خانه هوشمند بلکین است و در واقع اولین محصول خانه هوشمندی است که تقریباً یک دهه پیش خریدم. نسخه 4 بر اساس نسخه های قبلی ساخته شده است، اما HomeKit را فقط برای دستگاه متمرکز می کند. آداپتورهای دوشاخه هوشمند دستگاه‌های بسیار خوبی هستند که می‌توانید در هر اتاق خانه خود داشته باشید، و در اینجا سه ​​دلیل وجود دارد:

یکی از ویژگی های برجسته نسخه 4 پلاگین هوشمند Wemo سازگاری آن با پروتکل Thread است. فناوری Thread برای بهبود اتصال در سیستم‌های خانه هوشمند با اجازه دادن به دستگاه‌ها برای ارتباط با استفاده از شبکه مش به جای تکیه بر یک هاب مرکزی طراحی شده است. با Thread، لوازم جانبی HomeKit مانند چراغ‌ها، ترموستات‌ها، پریزها و حسگرها می‌توانند مستقیماً با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و شبکه را قابل اعتمادتر و قوی‌تر کنند. در واقع، اگر دستگاهی از کار بیفتد، بسته های داده را می توان به طور خودکار به دستگاه بعدی در مش رله کرد، بنابراین پایداری شبکه را تضمین می کند. به طور کلی، فناوری Thread یک افزودنی ارزشمند برای HomeKit است زیرا اتصال و قابلیت اطمینان را بهبود می بخشد.

مشخصات کم دسترسی را در مکان های بیشتری بهبود می بخشد

دوشاخه هوشمند Wemo با نخ

یکی از چیزهایی که در مورد دوشاخه هوشمند سیمی Wemo متوجه خواهید شد این است که فقط HomeKit است. روند فعلی این است که دستگاه ها از پروتکل Matter پشتیبانی می کنند تا بتوان از آن در انواع پلت فرم های خانه هوشمند استفاده کرد. در حالی که من با روشی که صنعت در حال حرکت است موافقم، این بدان معنا نیست که این روند طولانی نخواهد بود. افزودن پیچیدگی به کد برای پشتیبانی از Matter می تواند اشکالاتی را در فرآیند ایجاد کند. برای نسخه 4 آداپتور پلاگین خود، Wemo فقط به HomeKit تغییر مکان داد.

HomeKit هفتگی مجموعه‌ای است که بر لوازم جانبی خانه هوشمند، نکات و ترفندهای اتوماسیون و همه چیز مربوط به چارچوب خانه هوشمند اپل تمرکز دارد.


  1. راحتی: آداپتورهای دوشاخه هوشمند به شما امکان می دهند با استفاده از تلفن هوشمند یا دستورات صوتی، لوازم خانگی و لوازم الکترونیکی خود را از راه دور کنترل کنید. این بدان معناست که می‌توانید همه چیز را روشن و خاموش کنید، برنامه‌ریزی کنید، و حتی حالت‌های دوری ایجاد کنید تا احساس کنید وقتی نیستید، بدون نیاز به حضور فیزیکی در خانه.
  2. بهره وری انرژی: آداپتورهای دوشاخه هوشمند به شما این امکان را می دهند که مصرف انرژی خود را کنترل کرده و عادات خود را برای کاهش ردپای کربن خود تنظیم کنید. به عنوان مثال، می‌توانید قهوه‌ساز خود را طوری تنظیم کنید که پس از مدتی مشخص به‌طور خودکار خاموش شود یا در صورت عدم استفاده، وسایل الکترونیکی خود را خاموش کند.
  3. راه اندازی آسان: نصب و استفاده از آداپتورهای دوشاخه هوشمند آسان است. به سادگی آنها را به یک پریز وصل کنید و به شبکه Wi-Fi خانگی خود وصل کنید. سپس از برنامه ارائه شده برای کنترل و نظارت بر دستگاه های خود استفاده کنید.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. ذیل.


در مجموع، این یک دستگاه فوق العاده است. من به یک آداپتور برق جدید در خانه جدیدمان نیاز داشتم، و این یکی از اولین مواردی بود که در جستجوی آمازون به دست آمد. من فوکوس فقط HomeKit و همچنین به‌روزرسانی‌های مبتنی بر برنامه Home را دوست دارم. می توانید آن را از آمازون، اپل یا Best Buy خریداری کنید.

به طور کلی، آداپتورهای دوشاخه هوشمند راهی مناسب و کارآمد برای هوشمندتر کردن خانه و اتصال بیشتر خانه شما هستند.

چه چیزی باعث می شود که Wemo Smart Plug With Thread به آداپتور دوشاخه هوشمند عالی تبدیل شود؟

دوشاخه هوشمند Wemo با نخSource link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی