راهنمای آیفون و iOS 16

برنامه پیام‌های اپل تعداد انگشت شماری از ویژگی‌های جدید را با iOS 16 به دست می‌آورد. سه مورد بزرگ عبارتند از توانایی ویرایش iMessages، لغو کامل iMessages و علامت‌گذاری پیام‌های متنی به عنوان خوانده نشده.

[ad_2]

Source link

بخش چطوری 9to5mac فارسی

و اگر شخصی که پیام اصلی را دریافت کرده در iOS 16 باشد، هشداری را در تاپیک دریافت می کند که پیامی ارسال نشده است (به زیر مراجعه کنید).

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

نکته مهمی که باید به خاطر داشته باشید، این است که اگر شخص در iOS 16 که شما ارسال کرده اید نیست، سپس iMessage ارسال نکرده است، اپل اخطار می دهد که “هنوز می تواند پیام شما را ببیند”.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


بنابراین آنها می بینند که شما از این ویژگی استفاده کرده اید، اما ممکن است ندانند که چیست (تا زمانی که پیش نمایش متن را هنگام ارسال پیام اصلی مشاهده کنند).

درباره iOS 16 بیشتر بدانید:

در زیر به نحوه عملکرد لغو ارسال iMessages روی آن خواهیم پرداخت آیفون.

اما یک جنبه جالب این است که اعلان iMessage به همراه پیام در هنگام عدم ارسال از روی دستگاه آنها حذف می شود.

لغو ارسال پیام های متنی در صفحه آیفون iMessages

ویژگی لغو iMessage در iOS 16 چگونه است:

unsend iMessages on iPhone

iOS 16 در حال حاضر به صورت بتا برای توسعه دهندگان در دسترس است. انتظار می‌رود نسخه آزمایشی عمومی رایگان iOS 16 در ماه جولای ارائه شود. در راهنمای جامع ما درباره نصب iOS 16 بیشتر بدانید.

Unsend iMessages: عملکرد آیفون چگونه در iOS 16 کار می کند

  1. در حال اجرای iOS 16 در آیفون، برنامه Messages را باز کنید
  2. مکالمه و پیام خاصی را که می خواهید لغو کنید پیدا کنید
  3. فشار طولانی روی پیام
  4. شير آب لغو ارسال
  5. لغو ارسال و گزینه جدید ویرایش پیام حداکثر تا 15 دقیقه پس از ارسال کار می کند
    • اپل خاطرنشان می‌کند که وقتی سعی می‌کنید iMessages را که برای شخصی که iOS 15 یا نسخه‌های قبلی را اجرا می‌کند، لغو ارسال کنید، ممکن است همچنان بتواند آنها را ببیند.

اپلیکیشن Messages امسال با iOS 16 به‌روزرسانی‌های ارزشمندی دریافت می‌کند. یکی از ویژگی‌های جالب، امکان لغو ارسال iMessages در آیفون است. ما را دنبال کنید تا نگاهی عملی به نحوه عملکرد این ویژگی، محدودیت‌های آن و تجربه شخص دیگری داشته باشیم.

شما نیازی به تایید عمل ندارید، به محض اینکه iMessages را در آیفون ارسال نکنید، یک انیمیشن کوچک خواهید دید که در آن منفجر می شوند و ناپدید می شوند.

لغو ارسال پیام های متنی iOS

هشدارها و محدودیت ها