راهنمای خرید باتری ماشین شارژی اسباب‌بازی کودکان فروشگاه اینترنتی الکتریک کالا | نکاس باتری

این شرکت مجهز به چرخه ی کامل محصول باتری با تولید صفحه و مونتاژ باتری، با نظارت مستقیم متخصصان، مهندسان و کارشناسان مجرب اروپایی می باشد. این باتری مناسب برای خودرو های با مشخصه باتری 55 آمپر مانند رانا، انواع پراید ، تیبا، تیبا 2 , ساینا، پژو 206، پژو 207 ، کوئیک و فولکس گل می باشد. خیلی از این نکات شاید بسیار ساده باشند ولی دیده شده که مشتریان بدلیل عدم اطلاعات کافی، به همین نکات ساده توجه نکرده و اقدام به خرید باتری خودرو می کنند. نتیجه این امر خرید باتری با طول عمر پایین یا خدمات پس فروش و گارانتی بی اعتبار می شود. منظور از ظرفیت ذخیره باتری یا RC که اهمیت بالایی در هر نوع باتری دارد، مدت زمانی است که یک باتری در دمای تقریبی ۲۶ درجه سانتی گراد شارژ شود. به معنای بهتر، منظور از ظرفیت ذخیره باتری، همان طور عمر باتری ماشین آن هم در زمانی است که خودرو و دینام آن خاموش باشند.

باتری اتمی خودرو سوزوکی مدل 7024

باتری‌های که به اختصار با نام AGM آنها را می‌شناسیم خشک هستند و از هیچ مایعی در این نوع از باتری استفاده نمی‌شود. شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید. ما به صورت دقیثق نمی توانیم یک باتری را تایید و دیگری را رد نمایید و می توان گفت این مورد بستگی به خود شما دارد که ترجیحتا بر کدام مورد باشد. چنانچه شما در محیطی هستید که دارای هوای گرمسیری است باید به سراغ باتری هایی بروید که بر روی آن ها حرف S مشص شده است بروید. با توجه به رایج بودن این دو باتری بهتر است که با تفاوت هایی که این دو با یکدیگر دارند نیز آشنا شوید.

راهنمای خرید باتری ماشین شارژی اسباب‌بازی کودکان فروشگاه اینترنتی الکتریک کالا | نکاس باتری

وجود نشانه هایی می تواند به شما در پیش بینی تمام شدن طول عمر باتری کمک کند. به همین علت معمولا افراد قبل از اینکه باتری خودرو آن ها کاملاً قابلیت عملکرد خود را از دست بدهد، به دنبال خرید یک باتری مناسب برای خودرو هستند. سعی کنید موارد متعددی را در نظر داشته تا بهترین گزینه را برای خودروی خود انتخاب کنید. پس از انتخاب خودروساز، می‎توانید فعالیت خود را ادامه دهید و درجه باتری خودروی خود را انتخاب کنید.

  • با شناخت کامل از انواع باتری و ماشین‌های کره‌ای می‌توانید خرید مطمئنی داشته باشد.
  • محصولات تولید شده توسط این شرکت تنوع بالایی دارند و با بهترین کیفیت عرضه می شوند.
  • با این حال قدرتی که باتری اتمی به ماشین اهدا می‌کند چندان با باتری اسیدی قابل مقایسه نیست.
  • هر آنچه که در هنگام خرید باتری مخصوص خودرو باید مد نظر داشته باشد.

آمپر ساعت یا AH به معنای حاصل ضرب شدت جریان باتری در مدتی زمانی است که طول می کشد تا باتری این شدت جریان را تامین کند. عوامل زیادی مثل جنس صفحات باتری، مساحت صفحات، الکترولیت، دما و … در میزان آمپر ساعت موثر هستند. همچنین در صورت اضافه شدن تجهیزات برقی اضافی به خودرو آمپراژ آن نیز باید افزایش پیدا کند.

به موقعیت قطب های مثبت و منفی باتری توجه کنید

در اینجا به بررسی دو نوع باتری معروف در بازار ایران، یعنی باتری‌ سوزوکی و باتری واریان صبا باتری می‌پردازیم. در ماشین‌هایی مثل اتوبوس، تاکسی و وسایل نقلیه عمومی که توقف زیادی در مسیر دارند و مدام باید استارت بزنند، جریان بیشتری مصرف می‌شود و از این رو باتری زودتر تخلیه می‌گردد. به همین دلیل در این نوع از خودروها از باتری‌هایی با مقاومت بالا استفاده می‌شود که عمر زیادی دارند و دو برابر بیشتر از باتری‌های عادی کار می‌کنند. هزینه کم، عمر طولانی، شارژ سریع، مقاومت بالا در برابر شارژ زیاد، عدم نیاز به مراقبت و درصد کم خرابی ترمینال‌ها از مهم‌ترین ویژگی‌های باتری‌های سیلد نسبت به نوع غیر سیلد است. در فرآیند ساخت باتری‌های اتمی، ابتدا تعدادی صفحه شارژ می‌شوند؛ سپس صفحات روی هم قرار گرفته و در قالب خاص باطری‌های غیر سیلد عرضه می‌شوند.

تاریخچه برند سونی (ساخت کجاست)