راه حل Tesla CarPlay اکنون از مرورگرهای هر مدل پشتیبانی می کند

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


Gapiński می گوید که همه برنامه ها از ضبط صدا پشتیبانی نمی کنند، اما این محدودیت در به روز رسانی آینده حذف خواهد شد.

در حالی که این راه حل Raspberry Pi برای آوردن CarPlay به Teslas مطمئناً دیدنی و جالب است – و تجربه به طور چشمگیری بهبود یافته است – هنوز راهی برای قابل اعتماد شدن آن وجود دارد که گویی تسلا یک پشتیبانی داخلی برای راه حل اپل دارد. .

یادداشت‌های انتشار نشان می‌دهند که اندروید تسلا با CarPlay اکنون هنگام بارگیری در Drive یا Reverse رفتار عادی دارد و یک پشته ویدیویی ساده‌سازی شده است که پایداری برنامه Flutter در حال اجرا در مرورگر تسلا را بهبود می‌بخشد.

در حال حاضر، خودروهای تسلا از CarPlay پشتیبانی نمی کنند، اما تا ابتدای سال، 9to5Mac گزارش یک پروژه خوب به نام تسلا اندروید با کارپلی. این راه حل برای فعال کردن CarPlay در خودروهای تسلا که توسط توسعه دهنده Michał Gapiński ایجاد شده است، اکنون به نسخه 2022.25.1 با تعداد زیادی ویژگی جدید به روز شده است. علاوه بر این، اکنون از تمام خودروهای شرکت پشتیبانی می کند.

در یک ویدیوی یوتیوب، Gapiński توضیح می‌دهد که این به‌روزرسانی، دانلود نرم‌افزار فعال‌سازی CarPlay در تسلا را برای کاربران جدید آسان‌تر می‌کند. نه تنها این، بلکه ویژگی‌های جدید شامل پشتیبانی از نرخ تازه‌سازی تا 60 هرتز، پخش ویدئو DRM است، بنابراین Netflix دوباره روی ماشین کار می‌کند، در حالی که قفل جهت را به Apple Music اضافه می‌کند، بنابراین در حالت افقی راه‌اندازی می‌شود.

جذابیت بزرگ CarPlay تجربه یکپارچه با iOS از آیفون تا ماشین است. خودروهای بیشتری از CarPlay بی سیم پشتیبانی می کنند که البته نیازی به اتصال ندارد.

بیشتر بخوانید:Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی

در حال حاضر، به نظر می رسد که پروژه Gapiński شانس بیشتری برای تبدیل شدن به راه حل بهتری برای دارندگان تسلا دارد تا از CarPlay لذت ببرند تا اینکه در آینده نزدیک از آن پشتیبانی کنند.

همچنین خواهید یافت:

  • صدا از Android مستقیماً به مرورگر Tesla شما هدایت می شود. حتی زمانی که درایو یا معکوس فعال باشد، پخش مجاز است، به این معنی که نیازی به جفت کردن تسلا اندروید با ماشین خود از طریق بلوتوث نیست (لینک بلوتوث به ماشین فقط توسط تلفن شما برای Android Auto یا CarPlay استفاده می‌شود).
  • خروجی صوتی Tesla Navigator پخش رسانه از سیستم عامل Tesla یا CarPlay را قطع نمی کند. برای فعال کردن این ویژگی، پس از نصب سیستم عامل، اپلیکیشن Audio Capture را در اندروید تسلا خود باز کنید. بعداً در هر بوت به طور خودکار راه اندازی می شود.
  • ضبط صدا را می توان با استفاده از یک دکمه موجود در اعلان وضعیت تکمیل کرد.

راهکار Android Tesla با CarPlay توسط Raspberry Pi که نسخه سفارشی اندروید را اجرا می‌کند، ارائه می‌شود. این همان چیزی است که CarPlay را در ناوبری داخل خودروی تسلا بارگیری می کند. تو می توانی در اینجا بیشتر بدانید.

راه حل Tesla CarPlay از 9to5Mac

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید: