ردیابی داروها در آیفون: راهنمای iOS 16

این مقاله توسط Mosyle، تنها پلتفرم یکپارچه اپل برای شما آورده شده است. Mosyle به طور کامل 5 برنامه مختلف را در یک پلتفرم فقط اپل ادغام می کند و به کسب و کارها اجازه می دهد تا به طور خودکار همه دستگاه های اپل خود را مستقر، مدیریت و محافظت کنند. همین امروز برای یک حساب کاربری رایگان درخواست دهید و دریابید که چگونه می‌توانید ناوگان اپل خود را با قیمتی که باور کردنش سخت است، در حالت خلبان خودکار قرار دهید.

آموزش های بیشتر 9to5Mac را بخوانید:

توسط Mosyle، تنها پلتفرم یکپارچه اپل برای شما آورده شده است. Mosyle به طور کامل 5 برنامه مختلف را تنها در یک پلت فرم اپل یکپارچه می کند. سازمان‌ها می‌توانند به‌طور خودکار همه دستگاه‌های اپل خود را مستقر، مدیریت و محافظت کنند. برای یادگیری نحوه قرار دادن ناوگان اپل خود در خلبان خودکار با قیمتی که باورش سخت است، یک حساب کاربری رایگان درخواست کنید.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:Source link

بخش چطوری 9to5mac فارسی

همراه با همه اینها، این ویژگی کاربران را از تداخلات دارویی احتمالی آگاه می کند و امکان برقراری ارتباط با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای مشاهده لیستی از داروهای گذشته، دریافت به روز رسانی های آینده یا اضافه کردن موارد به جدول زمانی شما وجود دارد.

هنگامی که با موفقیت دارو را به آیفون (یا ویتامین ها/مکمل ها) اضافه کردید، می توانید یادآوری برای زمان مصرف و تعداد دفعات مصرف آن تنظیم کنید. و حتی می توانید شکل و رنگ را تنظیم کنید.

ردیابی داروها در آیفون 3

وقتی شروع به ردیابی داروها در آیفون کنید، در اینجا به نظر می رسد. اگر آن را رد کردید یا آن را گرفتید، می‌توانید روی آن ضربه بزنید تا متصل شوید.

ردیابی ویتامین ها در آیفون

“برنامه Health داروها را اضافه می کند و به کاربران این امکان را می دهد که به راحتی لیست داروها را ایجاد و مدیریت کنند، برنامه ها و یادآوری ها ایجاد کنند و داروها، ویتامین ها یا مکمل های خود را ردیابی کنند.”

اپلیکیشن Health با iOS 16 ویژگی های جدیدی دریافت می کند که برای بسیاری از کاربران ارزشمند خواهد بود. یکی از ویژگی‌های جدید، امکان ردیابی داروها در آیفون (ویتامین‌ها و مکمل‌ها) است. برای مشاهده نحوه استفاده از ویژگی iOS 16 به ادامه مطلب مراجعه کنید.

یادداشت مهم: اپل می‌گوید: «به خاطر داشته باشید که ردیابی دارو اگرچه مفید است، اما تنها یکی از ابزارها برای مدیریت ایمن برنامه دارویی شماست. لطفاً با پزشک، داروساز، اعضای خانواده و سایر مراقبان خود مشورت کنید تا برنامه ای را ایجاد کنید که بهترین کار را برای شما داشته باشد.

ردیابی داروها در آیفون: راهنمای iOS 16

  1. در حال اجرای iOS 16 در آیفون، باز کنید اپلیکیشن سلامت
  2. انتخاب برگه مرور در گوشه پایین سمت راست
  3. شير آب داروهاپس انتخاب کن دارو اضافه کنید
  4. از دوربین خود برای اسکن داروهای خود استفاده کنید یا آنها را به صورت دستی وارد کنید (اپل می گوید اسکن در حال حاضر به کاربران آمریکایی محدود می شود)
  5. برای تنظیم یادآوری‌ها و موارد دیگر، فرمان‌ها را دنبال کنید
  6. در هر زمان به برنامه Health > برگه مرور > داروها برگردید تا آنچه مصرف کرده‌اید و موارد دیگر ذخیره کنید.

از خواندن راهنمای ما در مورد نحوه ردیابی داروها در iPhone در iOS 16 سپاسگزاریم!

ردیابی دارو در آیفون به این صورت است:

ردیابی داروها در آیفون 1

اگر تطابق دقیق قطعی یا یافت نشد، برنامه Health فهرستی از موارد مشابه را ارائه می دهد.

ردیابی داروها در آیفون 2

آخرین مراحل برای ردیابی داروها در آیفون شامل افزودن نام مستعار/یادداشت ها و تصمیم گیری در مورد هرگونه تداخل با الکل، تنباکو و ماری جوانا است. تداخلات بین داروها به طور خودکار ارائه می شود.

پیگیری مکمل ها در آیفون

همانطور که در بالا نشان داده شده است، می توانید داروهای بیشتری را از این صفحه اصلی اضافه کنید (برنامه سلامت > مرور > داروها)، لیست داروهای خود را به PDF صادر کنید و موارد دیگر.

در اینجا نحوه توصیف ویژگی جدید اپل آمده است:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.