رگولاتورهای اتحادیه اروپا تحقیقاتی را درباره دستیارهای صوتی مانند سیری اپل و الکسای آمازون اعلام کردند

گزارش امروز توضیح می‌دهد که تنظیم‌کننده‌های رقابت اتحادیه اروپا در حال تماس با 400 شرکت هستند تا بررسی کنند که آیا “مشکلاتی در بازار دستیارهای صوتی مانند الکسا و سیری و سایر دستگاه‌های متصل به اینترنت وجود دارد که می‌تواند منجر به موارد ضدتراست شود.”

مارگرت وستاگر، کمیسر رقابت اتحادیه اروپا در بیانیه‌ای گفت: «پیامی قوی» به شرکت‌هایی مانند آمازون و اپل می‌فرستد که بدانند تنظیم‌کننده‌ها در حال تماشا هستند. وستاگر توضیح داد که تمرکز اصلی بر قابلیت همکاری است:

وستاگر توضیح داد که این کاوشگر توسط مقادیر زیادی از داده های موجود در دستگاه های اینترنت اشیا راه اندازی شده است. هدف از این تحقیق این است که اطمینان حاصل شود که “شرکت کنندگان بازار از کنترل خود” بر روی کاربران داده برای آسیب رساندن به رقابت کلی بازار یا سرکوب رقبا استفاده نکرده اند.

اپل در حال حاضر موضوع تحقیقات رسمی در اروپا در مورد رفتار ضد رقابتی ادعایی مرتبط با Apple Pay و قوانین خرید درون برنامه ای است. این تحقیق بر روی این موضوع تمرکز دارد که آیا اپل رقابت خدمات پرداخت بدون تماس و همچنین کاهش 30 درصدی تراکنش‌های اپ استور را حذف کرده است یا خیر.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

اپل برای Siri و دستگاه‌های HomeKit متصل از حریم خصوصی محافظت‌های سخت‌گیری دارد، بنابراین جالب است که ببینیم این کاوشگر چه نوع جزئیاتی را آشکار می‌کند. علاوه بر این، اپل در اوایل سال جاری با سامسونگ، آمازون و دیگران همکاری کرد تا روی یک استاندارد باز برای امنیت خانه کار کنند.Source link

بخش سیری 9to5mac فارسی

بر اساس گزارش جدید رویترز، تنظیم‌کننده‌های رقابت اتحادیه اروپا در مراحل اولیه تحقیق درباره دستیارهای صوتی از جمله سیری اپل و الکسای آمازون هستند. این در حالی است که اپل با تحقیقاتی درباره قوانین خرید درون برنامه ای اپ استور و Apple Pay در اروپا نیز مواجه است.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.

قاب iPhone SE - Griffin Survivor


این پیام مهمی به اپراتورهای قدرتمند در این بازارها می دهد که ما آنها را زیر نظر داریم و باید مطابق با قوانین رقابت تجارت کنند. اگر بخواهیم این بازار را در دسترس قرار دهیم، قابلیت همکاری ضروری است.