سود فاکسکان در ماه مارس 21 درصد کاهش نشان می دهد و انتظار کاهش بیشتر را دارد

علاوه بر این، فاکسکان به ارائه راهنمایی در مورد فصل های آینده ادامه می دهد، در حالی که اپل این کار را متوقف کرده است.

این شرکت همچنین نسبت به سه ماهه جاری که از آوریل تا ژوئن ادامه دارد، بدبین است و انتظار کاهش بیشتر نسبت به سال گذشته را دارد.

ترکیبی از تولید محدود و تقاضای بالای کریسمس منجر به تعداد قابل توجهی از سفارشات عقب‌افتاده شد که منجر به ژانویه و فوریه قوی شد.

درآمد مارس فاکسکان امروز اعلام شد و درآمد مونتاژکننده آیفون 21.1 درصد نسبت به سال قبل کاهش یافت.

با این حال، شایان ذکر است که فاکسکان بزرگترین تولید کننده قرارداد در جهان است و خدمات تولید و مونتاژ را به سایر شرکت های فناوری نیز ارائه می دهد، بنابراین سلامت مالی آن فقط به اپل وابسته نیست.

درآمد فاکسکان برای مارس 2023

تولید به دلیل شیوع COVID-19 در بزرگترین کارخانه مونتاژ آیفون جهان در ژنگژو چین بسیار آسیب دیده است. این کارخانه که به طور عامیانه به عنوان شهر آیفون شناخته می شود، تخمین زده می شود که حدود 80 درصد از عرضه جهانی آیفون را تولید کند.

آشفتگی ناشی از دستمزدها و پاداش ها منجر به خروج بیش از 20000 کارگر شد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش appl 9to5mac فارسی Foxconn بیشتر به عنوان مونتاژ کننده اصلی آیفون اپل شناخته می شود و حدود نیمی از درآمد این شرکت از شرکت کوپرتینویی است. بنابراین گزارش‌ها و پیش‌بینی‌های درآمد آن می‌توانند بینشی اولیه از وضعیت اپل ارائه دهند، همانطور که شرکت تایوانی به صورت ماهانه و فصلی گزارش می‌دهد.

خبرهای خوبی در ترکیب وجود داشت. در سه ماهه اول سال به طور کلی، فروش 3.9 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است. با این حال، این نشان دهنده رشد در ژانویه و فوریه به دلیل کاهش محدودیت های عرضه است. به گزارش رویترز، کاهش قابل توجهی در ماه مارس، بیش از 20 درصد وجود داشت.

این پدیده کاهش فروش در ژانویه به ویژه برای دو مدل آیفون 14 پرو صادق بود.

عکس: Maxim Hopman/Unsplash

فاکسکان همان مشاهداتی را در مورد تجارت خود انجام داد که تیم کوک، مدیر عامل اپل در مورد درآمد مک انجام داد: سال 2021 مقایسه دشواری بود. این شرکت اعلام کرد که در نیمه اول سال گذشته تولید به‌طور غیرمعمول بالا بوده است که دلیل آن تقاضای متوقف شده ناشی از کمبود جهانی قطعات است. این شاهد پیشرفت فروش از سه ماهه تعطیلات و قبل از آن بوده است.

تاثیر آیفون 14 پرو

فاکسکان در حال حاضر روی افزایش چشمگیر تولید آیفون در هند کار می کند.

این شرکت می گوید که انتظار دارد در سه ماهه جاری نیز کاهش یابد…

زمینه