شارژر آیفون Nomad Stand One MagSafe – نقد و بررسی

دوم، با قیمت 109.95 دلار، خوب است که یک شارژر USB-C 20 واتی را به جای خرید جداگانه در جعبه فشار دهید. اما همانطور که قبلاً گفتم، افرادی که مایلند پول خود را برای یک شارژر گران قیمت خرج کنند، در صورت نداشتن یک PSU دیگر ممکن است مشکلی نداشته باشند.

نتیجه

Stand One با وزن 1.35 پوند (613 گرم)، سبکی لذت بخش را ارائه می دهد که هر بار که آن را لمس می کنید کیفیت ساخت را به شما یادآوری می کند. اما این همچنین به این معنی است که در همان جایی که شما آن را قرار داده اید می ماند.

شارژر Nomad Stand One MagSafe برای پایه آیفون

Nomad امروز جدیدترین شارژر رسمی آیفون MagSafe خود را با نام Stand One معرفی کرد. مانند Base One، Stand One دارای ساختار فلزی و شیشه ای درجه یک با طراحی سنگین وزن است که شبیه مجسمه ای است که آیفون شما را نیرو می دهد. با ما همراه باشید تا نگاهی عملی به Nomad Stand One داشته باشیم.

مشخصات Nomad Stand One

  • شارژ سریع رسمی MFi MagSafe تا 15 وات برای آیفون
  • طراحی فلز و شیشه جامد عمودی با زاویه دید 21 درجه
  • کابل USB-C بافته شده 2 متری داخلی
  • با آداپتور برق 20 واتی USB-C کار می کند (فروش جداگانه)
  • رنگ: نقره ای / سفید یا کاربید (تقریبا سیاه)
  • وزن: 1.35 پوند (613 گرم)
  • قیمت: 109.95 دلار

مواد و ساخت

در مورد زاویه 21 درجه، دیدم و استفاده از آیفون در فضاهای مختلف، از میز خواب گرفته تا آشپزخانه یا میز، راحت است. با این حال، زاویه عمودی آن کمی بیشتر از برخی لودرها است – من فکر می کنم 30 درجه ممکن است برای لودرهای ثابت رایج تر باشد.

افکار سازنده

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش نقد و بررسی 9to5mac فارسی

Stand One اکنون مستقیماً از Nomad با قیمت 109.95 دلار در دسترس است.

جمع بندی شارژر Nomad Stand One MagSafe برای آیفون

بررسی های بیشتر Nomad ما را بررسی کنید:

قاب شارژر یک بلوک فلزی جامد با رویه شیشه ای جذاب CNC برای ساخت دقیق است. و برای محافظت از آیفون شما، آهنربای شارژر رسمی MagSafe با یک ماده بسیار نرم پوشیده شده است.

پس از گذراندن وقت با Stand One، متوجه شدم که این سنت همچنان به سنت Nomad برای ارائه تجربه‌ای ممتاز که هم از نظر زیبایی‌شناختی دلپذیر و هم کاربردی با MagSafe رسمی است، ادامه می‌دهد.

من نسخه نقره‌ای Stand One را آزمایش کردم و متوجه شدم که همان تجربه ممتازی را ارائه می‌دهد که Nomad با Base One و Base One Max انجام داد.

و مانند سایر محصولات خود، کابل USB-C داخلی دارای نمای بیرونی نایلونی بافته شده قوی است.

استفاده شده

فقط دو ایده سازنده برای Stand One فکر کردم. اول از همه، نمی‌توانستم تصور کنم که اگر Nomad می‌توانست طراحی زاویه قابل تنظیم را در خود جای دهد، این شارژر MagSafe چقدر جالب می‌شد. زیبایی شناسی آنچنان ناب نخواهد بود، اما انعطاف پذیری خوبی ارائه می دهد.

Stand One مانند نزدیکان خود تقریباً از هر شارژر آیفون دیگری در بازار با طراحی رسمی MagSafe تمام فلزی و شیشه ای و جزئیات ظریف مانند واشر MagSafe برجسته بالای شیشه متمایز است تا دوربین آیفون شما برآمدگی ایجاد نکند. مشکلات مربوط به اتصال فلاش روی شارژر.

شارژر Nomad Stand One MagSafe برای آیفون در حال استفاده

پایه از یک پد کاملا لاستیکی تشکیل شده است که با وزن Stand One برای گرفتن محکم کار می کند.

درست مانند Base One، Stand One دارای طراحی استثنایی با مواد و ساخت و ساز با کیفیت است.

در حالی که قیمت ممتاز به این معنی است که شارژر برای همه نیست، اما برای کسانی که به دنبال یک شارژر MagSafe ایستاده با بدنه محکم و خوش‌نظر هستند، Stand One کاملاً مناسب است.