شراکت پورشه اپل توسط مدیرعامل این خودروساز ذکر شده است


نوعی شراکت جدید پورشه اپل ممکن است پس از گرد هم آمدن این دو شرکت برای بحث در مورد “پروژه های مشترک احتمالی” در کار باشد.

مدیرعامل پورشه، اولیور بلوم، این جلسات را هنگام اعلام نتایج سالانه این شرکت فاش کرد.

مشارکت پورشه و اپل

رویترز گزارش ها.

مدیرعامل پورشه روز جمعه گفت که مقامات سازنده خودروهای اسپورت پورشه اواخر سال گذشته به ایالات متحده سفر کردند تا در مورد پروژه های مشترک احتمالی با اپل (AAPL.O) و سایر شرکت های فناوری صحبت کنند.

اولیور بلوم، مدیر اجرایی، روز جمعه در جریان یک کنفرانس ویدئویی درباره نتایج سالانه این خودروساز گفت: «ما در حال حاضر Apple CarPlay را داریم، می‌خواهیم آن را گسترش دهیم.

او گفت که پورشه و اپل به طور سنتی همکاری نزدیکی داشته اند و “در یک صفحه” هستند، اما افزود که هنوز برای تصمیم گیری در مورد پروژه های آینده زود است.

این گزارش حاوی جزئیات بیشتری نیست.

گرفتن 9to5Mac

این اظهارات مرموز بدون شک باعث گمانه زنی در مورد Apple Car خواهد شد. اگر اپل یک خودروی کامل را روانه بازار کند، باید با یک خودروساز فعلی شریک شود (که هنوز قطعی نیست)، و برندهای این دو شرکت مطمئناً در زمینه تصویربرداری برتر در یک سطح هستند.

با این حال، این واقعیت احتمالاً در هنگام نام تجاری مشکلاتی ایجاد می کند، زیرا هر شرکتی احتمالاً می خواهد نام خود را غالب کند. به همین دلیل است که بسیاری بر این باورند که اپل به احتمال زیاد از یک خودروساز قراردادی – معادل خودرویی فاکسکان – به جای شراکت با یک برند اصلی استفاده می کند.

خود فاکسکان وارد تجارت خودروهای الکتریکی شده است، اما بعید به نظر می رسد که این شرکت برای ساخت خودروی اپل انتخاب شود.

بنابراین، واقعیت هر شراکت پورشه اپل احتمالا کمتر هیجان انگیز است – همانطور که اشاره به گسترش CarPlay نشان می دهد. یک نظریه در مورد علاقه اپل به خودروها این است که ممکن است به جای خودرویی با برند اپل، روی تجربه داخل خودرو تمرکز کند.

عکس: یانیس زاگ/پاشیدن

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی