صفحه نمایش اپل استور با تمرکز بیشتر روی Apple Arcade دوباره طراحی شده است

راهنمای خرده فروشی ما را برای پوشش عمیق آخرین اخبار فروشگاه اپل دنبال کنید.

انتخاب لوازم جانبی شخص ثالث و عناوین بازی‌های ویژه به طور مکرر در حال چرخش هستند، بنابراین انتظار می‌رود که Apple Arcade Avenue همچنان در حال تکامل باشد. به‌روزرسانی‌های فروشگاه امروزی همچنین شامل پنل‌های گرافیکی جدید با عکاسی ماکرو از محصولات ویژه بود. پیراهن های جدید آبی اقیانوس آرام برای همه کارمندان خرده فروشی


— مایکل استیبر (@MichaelSteeber) 22 ژانویه 2020

Source link

بخش اپل آرکید 9to5mac فارسی

دفعه بعد که از فروشگاه اپل بازدید کردید، رنگ پیراهن جدیدی را خواهید دید: اقیانوس آرام! روشن تر است، با کمی رنگ آبی. اینها در حال عرضه هستند: pic.twitter.com/4P90NOLt6f

Apple Arcade در فروشگاه‌های اپل در سراسر جهان با نمایشگرهای جدید چشم‌نواز و تمرکز دقیق‌تر روی لوازم جانبی برای ارتقای تجربه بازی در حال ارتقا است. طرح‌های تجاری جدید از امروز در جدیدترین فروشگاه‌های اپل در کشورهایی که Apple Arcade در دسترس است ظاهر شدند.

تصویر در خیابان پنجم اپل در نیویورک، لوگوی پویا Apple Arcade که از آثار هنری بازی‌های محبوب در این سرویس ساخته شده است، پس‌زمینه‌ای مشکی دارد. دستگاه‌های نمایشی iPad Pro تریلرهای بازی را برجسته می‌کنند. طرح قبلی Avenue از یک صفحه سفید بافت شبیه به پیچ و خم روبات Sphero استفاده می کرد. در ماه سپتامبر، صفحه نمایش ها با برچسب های کوچک Apple Arcade ارتقا یافتند.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

دیده شدن Apple Arcade در خرده فروشی نیز در مک ها افزایش یافته است. در ماه دسامبر، اپل یک پوشه سفارشی اضافه کرد در اسکله مک های نمایشگر خود با نماد Apple Arcade و گروه بندی عناوین توصیه شده.

در زیر، اپل عرضه لوازم جانبی شخص ثالث خود را اصلاح کرده است. اکثر اسباب‌بازی‌ها و کیت‌های نمایش داده شده به نفع تعداد بیشتری از کنترلرهای بازی و هدفون‌های Beats Solo Pro کنار گذاشته شده‌اند. اپل فروش کنترلر بی سیم Xbox مایکروسافت را در اکتبر گذشته آغاز کرد و سونی را اضافه کرد DualShock 4 کمی بعد در خیابان پنجم اپل، که قفسه بندی بیشتری نسبت به فروشگاه های استاندارد اپل دارد، مجموعه کوچکی از لوازم جانبی Apple TV نیز وجود دارد.

فروشگاه های اپل دارای یک بچه و بازی بودند خیابان برای چندین سال، مدت ها قبل از معرفی Apple Arcade. این نمایشگر به عنوان مکانی برای نمایش لوازم جانبی بازی iPad و Apple TV شروع شد و به مرکزی برای یادگیری و کدنویسی لوازم جانبی و اسباب‌بازی‌های متصل به iOS تبدیل شد. اکنون Apple Arcade جایگاه خود را در میان نمایشگرهای تعاملی اپل به دست آورده است.