طبق دادخواست اپل، شبیه سازی اپل واچ ساخته شده توسط Masimo

Masimo W1 با تکیه بر دهه‌ها رهبری Masimo در ایجاد راه‌حل‌های پیشرفته نظارت بر پارامترهای خون غیرتهاجمی، داده‌های فیزیولوژیکی متنوعی از جمله سطح اکسیژن (SpO2)، ضربان نبض، تغییرپذیری ضربان نبض، ضربان قلب، تغییرپذیری ضربان قلب، تعداد تنفس، تعداد زیادی را ارائه می‌کند. شاخص تغییرپذیری و شاخص پرفیوژن – برای مصرف‌کنندگانی که می‌خواهند درباره سلامتی و سبک زندگی خود تصمیم‌گیری کنند، تناسب اندام خود را بهبود بخشند یا داده‌های سلامتی خود را به تنهایی یا با دوستان و خانواده دنبال کنند.

ماسیمو این ادعا را رد می‌کند و می‌گوید اپل صرفاً به شکایت خود مبنی بر نقض پتنت توسط شرکت کوپرتینویی پاسخ می‌دهد.

زمینه

Masimo W1 اولین در نوع خود، داده‌های بهداشتی دقیق و مستمر و بینش‌های بهداشتی عملی – از پیشرو در پالس اکسیمتری بیمارستانی – را در یک ساعت شخصی و سبک زندگی ارائه می‌دهد.

نبرد بین این دو شرکت سابقه طولانی دارد. در سال 2013، اپل با Masimo تماس گرفت تا در مورد همکاری احتمالی بین این دو شرکت صحبت کند. در عوض، ماسیمو ادعا می‌کند، اپل از جلسات برای شناسایی کارکنانی که می‌خواست شکار غیرقانونی کند، استفاده کرد. ماسیمو بعداً این جلسات را “تلاشی هدفمند برای کسب اطلاعات و تخصص” خواند.

اپل تعدادی از کارمندان Masimo از جمله مدیر ارشد پزشکی شرکت را قبل از عرضه اپل واچ استخدام کرد.

ممکن است شانس بیشتری برای حمله به مجموعه ویژگی داشته باشد. در اینجا Masimo ویژگی W1 را توصیف می کند:

اگرچه Masimo W1 بیشتر به اپل واچ شباهت دارد تا آن که شبیه به آن باشد، اما شرکت کوپرتینویی ممکن است با توجه به تعداد محدودی از راه‌ها برای طراحی ساعت هوشمند جعبه‌ای، ادعای نقض طراحی را داشته باشد.

دو سال به جلو، و حالا اپل از Masimo شکایت کرده است. شرکت کوپرتینویی ادعا می کند که طراحی و ویژگی های ساعت Masimo W1 Advanced Health Tracking آن را به یک شبیه سازی اپل واچ تبدیل کرده است.

جو کیانو، مدیرعامل Masimo بعداً ابراز نگرانی کرد که اپل ممکن است سعی کرده باشد فناوری حسگر اکسیژن خون این شرکت را بدزدد. این شرکت خود را به عنوان “مخترعان پالس اکسیمترهای مدرن” معرفی می کند و فناوری آن در بسیاری از بیمارستان ها استفاده می شود.

سی بی اس یکی از سخنگویان اپل گزارش می دهد که این شکایت برای “حفاظت از نوآوری هایی است که از طرف مشتریان خود ارائه می دهیم.” ماسیمو به رویترز پاسخ داد و گفت اپل به سادگی در برابر شکایت های خود تلافی می کند.

طراحی و ویژگی های W1

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

جو کیانی، مدیر اجرایی شرکت تجهیزات پزشکی Masimo Corp که در اواسط سال 2013 مدیر ارشد پزشکی خود را به اپل از دست داد، گفت: “برخی از استعدادها (که توسط اپل استخدام شده اند) به چاه های عمیق اسرار تجاری و اطلاعات دسترسی دارند.” کیانی گفت که اپل دستمزدهای زیادی را با راهنمایی اندک در مورد آنچه محققان انجام خواهند داد، ارائه می دهد. او گفت: «آنها فقط مردم را می خرند. فقط امیدوارم اپل کاری که ما انجام می دهیم را انجام ندهد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


Masimo یک تولید کننده تجهیزات بیمارستانی است که هرگز در تجارت پوشاک مصرفی حضور نداشته است. اما اخیراً، Masimo اولین ساعت مستقیم خود را با نام Masimo W1 عرضه کرده است. ماسیمو به جای نوآوری و توسعه یک محصول به طور مستقل، از اپل کپی کرد و در حین طرح دعوی قضایی سعی کرد از فروش اپل واچ جلوگیری کند.

[ad_2]

Source link

بخش appl 9to5mac فارسی

در سال 2020، این شرکت از اپل به دلیل سرقت اسرار تجاری و نقض 10 پتنت Masimo شکایت کرد. این شکایت به دنبال صدور حکمی برای فروش اپل واچ بود.

طبق گفته اپل، Masimo W1 یک شبیه سازی اپل واچ است

شکایتی که دیروز توسط اپل ارائه شد، شرکت فناوری پزشکی Masimo را به ایجاد یک شبیه سازی اپل واچ، در قالب W1 Advanced Health Tracking Watch متهم کرد.

با W1، Masimo قصد دارد از خدمات اشتراک به جای سخت افزار استفاده کند.