طبق گزارش زنجیره تامین – 9to5Mac، سفارشات آیفون SE بدون تغییر باقی مانده است

آیفون SE 2022 از طراحی بادوام تری برخوردار است و از همان شیشه جلو و پشت آیفون 13 استفاده می کند.

نسل سوم آیفون SE اوایل ماه گذشته معرفی شد. طراحی هنوز هم به شدت بر اساس آیفون 8 است، در حالی که داخلی ها به روز رسانی قابل توجهی دریافت کرده اند. قابل ذکر است که آخرین مدل از 5G پشتیبانی می کند.

آیفون SE 3 همچنین به لطف کارایی تراشه A15 Bionic در داخل، از اتصال 5G همراه با عمر باتری بهبود یافته پشتیبانی می کند. بهبودهای دیگر عبارتند از: دوربین 12 مگاپیکسلی با فیوژن عمیق و فناوری عکاسی محاسباتی قدرتمند. پشتیبانی از سبک های عکاسی، درست مانند آیفون 13. Smart HDR 4; و ضد آب IP67

Kuo کاهش حتی بیشتر در فروش مورد انتظار در تمام سال را پیشنهاد کرد.

گفته می شود اپل در سه ماهه دوم سفارشات آیفون SE و ایرپادهای 5G خود را کاهش داده است، اما شرکت های زنجیره تامین اپل مستقر در تایوان خاطرنشان کرده اند که هنوز دستورالعمل هایی را از مشتریان در مورد بازنگری برخی سفارش ها دریافت نکرده اند.

گرفتن 9to5Mac

گزارش ها نیست لزوما متناقض. ممکن است درست باشد که اپل قصد دارد سفارشات را کاهش دهد، اما راضی است که در حال حاضر موجودی ذخیره شود – با توجه به کمبود قطعات – با برنامه هایی برای کاهش تولید کمی بعد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


با این حال، یک دیوار پرداخت دیجیتایمز گزارش می گوید فروشندگان هنوز هیچ تغییری در سطوح سفارش اپل مشاهده نکرده اند.

اگر هر دو درست بودند، آیفون SE 2022 کمتر از مدل 2020 فروش داشت.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

دو منبع معتبر اخیرا گزارش دادند که اپل در پاسخ به تقاضای کمتر از حد انتظار، سفارشات آیفون SE را کاهش می دهد. با این حال، یک گزارش زنجیره تامین جدید می گوید که هنوز هیچ مدرکی مبنی بر وقوع این اتفاق وجود ندارد.

هر دو نیکی آسیا و مینگ چی کو، تحلیلگر اپل گزارش داد که اپل در حال کاهش شدید سفارشات تولید آخرین نسخه آیفون پایه خود است.

زمینهSource link

بخش appl 9to5mac فارسی

نیکی گزارش داد که اپل سفارشات خود را 20 درصد کاهش داده است.

تقاضا برای iPhone SE های جدید کمتر از حد انتظار است (وضعیت حمل و نقل “در انبار” به عنوان یکی از شواهد، و من تخمین حمل و نقل خود را در سال 2022 به 15-20 میلیون کاهش داده ام (از 25-30 میلیون قبلا).

کنترل‌های آیفون SE بدون تغییر خواهند بود

اپل انتظار دارد در سه ماهه آینده حدود 20 درصد کمتر از برنامه اولیه آیفون SE تولید کند.

با این حال، شایان ذکر است که هر سه منبع برای گزارش‌های خود به منابع زنجیره تامین متکی هستند، بنابراین عجیب است که دو منبع معتبر داستانی را بیان کنند. دیجیتایمز دیگری می گوید. پول من به جای دومی روی اولی خواهد بود.