فروشگاه قطعات یدکی لیفتراک فراز ماشین پویا فروش لوازم یدکی لیفتراک قطعات گیربکس لیفتراک | توکو لیفتراک

فروشگاه قطعات یدکی لیفتراک فراز ماشین پویا فروش لوازم یدکی لیفتراک قطعات گیربکس لیفتراک | توکو لیفتراک

گیربکس های هیدرواستاتیک فقط در لیفتراک های لینده (linde) یا یوهانگریش (juheinrich) استفاده می شود. جنس این بخش از چدن ریخته‌گری است و چرخ دنده‌ها، یاتاقان‌های گیربکس و محورها را در خود جای می‌دهد. هنگام برداشتن لیفتراک خود برای سرویس و صحبت با مکانیک ، در مورد مشکلاتی که با آن روبرو هستید با او صحبت کنید . اما، دانستن کافی برای گوش دادن و صحبت در مورد مشکلات انتقال لیفتراک که ممکن است داشته باشید، مهم است.

 • این سایت تحت قوانین GNU
  نوشته شده و کلیه مطالب و محتوای آن توسط مهندس مددپور تهیه
  و تنظیم گردیده است.
 • با وجود رعایت تمام نکاتی که در قسمت قبل گفتیم باز هم ممکن است گیربکس مانند دیگر قطعات لیفتراک در شرایط مختلف آسیب بییند در این زمان شما باید با مراجعه به یک متخصص کاربلد مشکل به وجود آمده را سریعا حل کنید.
 • تهیه وتوزیع لوازم یدکی کامیونهای ماک ، دانگ فنگ
  پخش قطعات موتوری و بدنه هواکش روغنی و خشک کامیون های ولوو، ماک، لیلاند،لودر، بلدوذر، دویتس، کمنز، …
 • لیفتراک‌ها چه از باطری و چه از موتور احتراق داخلی تغذیه کنند، در هر شغلی که استفاده شوند، از آن‌ها برای بلند کردن و جابه جایی بارهای با وزن زیاد در مدت طولانی استفاده می‌شود.
 • علل خرابی زودرس لاستیک های لیفتراک می تواند از اتمام تاریخ های انقضای لاستیک، بار بیش از اندازه جابه…

پخش لوازم یدکی مزدا 3 و مزدا 3نیو و لوازم یدکی مزدا FL مزدا 323 GLX مزدا 323 F مزدا 3 مزدا 3 NEW
موتوری وبدنه و کلیه قطعات زیربندی و جلو … این نوع گیربکس ها برای استفاده در لیفتراک هایی مناسب اند که تنها بر روی سطوح ناهموار حرکت می کنند. گیربکس هیدرواستاتیک به قدرت و سرعت بیشتر موتور لیفتراک کمک بزرگی می کند و در صورت خرابی هزینه کمتری نسبت به دو گیربکس نامبرده دیگر دارد. لیفتراک های دوگانه سوز می‌توانند از طریق بنزین یا ال پی جی کار کنند و راننده می‌تواند با کنترل سوییچ صفحه تابلو نوع سوخت را انتخاب کند. دستگاه‌های سوخت دوگانه دارای موتورهای کلاس جهانی هستند که مصرف سوخت کم، سر و صدای کم و قدرت متوسط را تأمین می‌کنند.

پمپ انژکتور لیفتراک

لیفتراک سهند
لوازم گیربکس لیفتراک سهند
اکسل کامل لیفتراک سهند
دیفرانسیل لیفتراک سهند
پمپ هیدرولیک لیفتراک سهند
و کلیه قطعات و لوازم یدکی لیفتراک های موتور یانمار و … شرکت اپال ماشین ارائه دهنده انواع قطعات لیفتراک با کیفیت و با قیمت‌های رقابتی آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز می‌باشد. کلیه لوازم یدکی لیفتراک نیز تحت ضمانت شرکت اپال ماشین ارائه می‌شود. ارزان بودن لوازم یدکی و قطعات لیفتراک تی سی ام ممکن است باعث افت کیفیت قطعه شود به همین دلیل بهتر است تا اگر لوازم یدکی لیفتراک تی سی ام (TCM) ارزان به شما پیشنهاد شد ابتدا بررسی نمایید که قطعات لیفتراک تی سی ام از کیفیت مناسبی برخوردار است یا خیر. آیا برای لیفتراک خود به قطعات گیربکس نیاز دارید؟ در آرمان یدک، قفسه‌های قطعات ما مملو از قطعات گیربکس لیفتراک برای تمام مدل‌های این ماشین است.

seal-oil سیل گیربکس هیوندای

در لیفتراک های اتوماتیک برای حرکت لیفتراک به سمت جلو و یا عقب نیازمند اهرمی هستیم تا به سیستم گیربکس دستور لازم را برای حرکت ارسال کند. دسته دنده حرکت لیفتراک، ظاهری شبیه اهرم راهنمای خوروهای سواری را دارد، با این تفاوت که از … گیربکس‌ها به همان اندازه که مهم هستند از قطعات متعددی نیز تشکیل می‌شوند. مهم‌ترین بخش یک گیربکس چرخ‌دنده‌های آن هستند که بسته به نوع گیربکس در اشکال و جنس‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ارتباط بین محورها از طریق درگیری دندانه‌های این چرخ دنده‌ها برقرار می‌شود. این محور وظیفه‌ انتقال گشتاور از محور محرک به محور متحرک را بر عهده دارد. روی آن تعدادی چرخ ‌دنده تعبیه شده است که با محور یک‌ پارچه هستند. چرخ دنده‌ ابتدایی این محور با چرخ‌دنده‌ی محور محرک درگیر است و سرعت ورودی را که توسط موتور تولید شده است، به همان صورت و بدون تغییر در میزان آن به سمت شاف خروجی هدایت می‌کند. به پایه دکل ها دو جفت سیلندر هیدرولیک اضافی متصل شده اند، هنگامی که دستگیره شیب را در جهت جلو حرکت می‌دهیم، هوا به طور خودکار محفظه را پر می کند.

لوازم یدکی مزدا 3 / لوازم یدکی مزدا 323