فکس با iPhone و iPad – گزینه های رایگان و پولیSource link

بخش چطوری 9to5mac فارسی

فکس از آیفون دارای امتیاز 4.7/5 ستاره با بیش از 18000 بررسی است.

آموزش های بیشتر از 9to5Mac را بخوانید:

با پیشرفت تکنولوژی، هنوز زمان هایی وجود دارد که ممکن است نیاز به ارسال یا دریافت فکس داشته باشید. چه یک اتفاق نادر یا معمولی باشد، خوشبختانه می توانید نیازهای فکس خود را با یک برنامه مدیریت کنید. برای کشف سه راه برای دریافت و ارسال فکس با iPhone یا iPad، از جمله دو گزینه رایگان و همچنین راه‌حل‌هایی برای کسب‌وکارهایی که الزامات حریم خصوصی سخت‌گیرانه دارند، به ادامه مطلب مراجعه کنید.

به عنوان یک فرد، به ندرت منطقی است که همچنان یک دستگاه فکس داشته باشید، اما مواقعی وجود دارد که ممکن است نیاز به دسترسی به فکس داشته باشید. بیایید به چند گزینه خوب برای دریافت و ارسال فکس با iPhone یا iPad نگاه کنیم.

چند صنعت عمده وجود دارند که هنوز به فکس متکی هستند، از جمله بخش های حقوقی، بهداشتی، مالی و دولتی. در بسیاری از موارد، این به امنیت بیشتر در برابر آسیب پذیری های ایمیل مربوط می شود. برای نگاهی عمیق تر به اینکه چرا هنوز از دستگاه های فکس استفاده می شود، این مقاله را بررسی کنید.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

Fax from iPhone نسخه‌های iPhone و iPad برنامه خود را ارائه می‌کند و دارای گزینه‌های نامحدود هفتگی، ماهانه یا سالانه است که از 5.99 دلار شروع می‌شود. همچنین گزینه ای برای خرید اعتبار از 2.99 دلار وجود دارد.

آی فکس از میان 27000 بررسی به طور متوسط ​​4.6/5 ستاره دارد. پس از دوره آزمایشی رایگان 7 روزه، iFax از 19.99 دلار در ماه یا 16.67 دلار در ماه با پرداخت سالانه شروع می شود.

فکس رایتر

ویژگی های فکس:

  • رایگان برای 5 صفحه در ماه
  • بدون نیاز به حساب کاربری
  • رمزگذاری سرتاسر 256 بیتی درجه نظامی
  • سازگار با HIPAA
  • اسناد را وارد یا اسکن کنید
  • پشتیبانی 24/7 مشتری
  • رابط کاربری ساده و تمیز
  • پشتیبانی از iPhone، iPad و Apple Watch

iFax برنامه اصلی فکس iOS است که در سال 2008 راه اندازی شد، همان سالی که فروشگاه اپلیکیشن اپل شروع به کار کرد. از آن زمان، به طور مداوم بهبود یافته و به روز شده است و توسط افراد برای شرکت هایی مانند 3M، Lyft، Citibank، دولت ایالات متحده و غیره استفاده می شود.

iFax - ارسال فکس با اولین انتخاب آیفون

Fax Burner دارای امتیاز متوسط ​​4.9/5 ستاره از بیش از 22000 بررسی است. این یک دانلود رایگان از اپ استور برای آیفون و آیپد است.

فکس از آیفون

نحوه ارسال فکس با آیفون - فکس از برنامه آیفون

Fax Burner برای آیفون و آیپد به کاربران امکان ارسال و دریافت فکس را می دهد و همچنین امکان ارسال 5 صفحه را به صورت رایگان ارائه می دهد. خریدهای درون‌برنامه‌ای امکان ارسال و دریافت بیشتر از منبع رایگان را فراهم می‌کنند.

نحوه دریافت و ارسال فکس با برنامه فکس رایتر آیفون و آیپد

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


گزینه اول حتی برای مشاغل کوچک و بزرگ، از جمله مشاغلی که به انطباق با HIPAA و رمزگذاری انتها به انتها نیاز دارند، مناسب است.

نحوه دریافت ارسال فکس با آیفون یا آیپد

اینترنت-فکس

هر زمان که نیاز به دریافت فکس داشتید، کافی است یک دکمه را فشار دهید و ما یک شماره فکس رایگان به شما می دهیم که می توانید تا 24 ساعت از آن استفاده کنید. پس از دریافت فکس، ما به شما اطلاع می دهیم، فکس را در تلفن شما ذخیره می کنیم و یک نسخه را به صندوق ورودی شما ارسال می کنیم. توجه: ما فقط شماره تلفن های ایالات متحده (ایالات متحده) را ارائه می دهیم.

اگر در شرایطی هستید که باید چندین فکس را در مدت زمان مشخصی انجام دهید، یکی از گزینه های اشتراک هفتگی یا ماهانه ممکن است انتخاب خوبی باشد.