لامپ‌های WiZ به‌روزرسانی Matter را برای HomeKit دریافت می‌کنند

HomeKit هفتگی مجموعه‌ای است که بر لوازم جانبی خانه هوشمند، نکات و ترفندهای اتوماسیون و همه چیز مربوط به چارچوب خانه هوشمند اپل تمرکز دارد.


WiZ واقعاً فرآیند نصب واقعی را با لامپ های خود ثابت کرده است. شما به برنامه WiZ v2 نیاز دارید. من به طور تصادفی با برنامه v1 شروع کردم و مجبور شدم فرآیند مهاجرت را طی کنم. خوشحالم که با این کار شروع کردم، زیرا به من کمک کرد تا بفهمم مشتریان فعلی باید چه چیزی را پشت سر بگذارند. WiZ پیشنهاد می‌کند با اپل وارد شوید، بنابراین حساب‌هایم را متصل کردم و لامپی که نصب کردم ظاهر شد.

WiZ گفت که تمام لامپ ها و سوئیچ های تولید شده از سال 2021 تا امروز به Matter دسترسی خواهند داشت. از همه چیزهایی که خواندم، همه محصولاتی که Matter را دریافت می کنند در حال حاضر آن را ندارند. به طور کلی، من از کارهایی که WiZ می‌تواند انجام دهد تحت تأثیر قرار گرفته‌ام و لامپ‌های آن با ارتقاء Matter اکنون جزو محصولات مورد علاقه من هستند که توصیه می‌کنم. نمی توانم به اندازه کافی بگویم که برنامه WiZ چقدر عالی است، و با ارتقاء Matter، آنها در محیط HomeKit شما نیز کار خواهند کرد. برای شروع به فروشگاه آمازون WiZ مراجعه کنید.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

WiZ یکی از خطوط تولیدی است که وقتی از سوراخ خرگوش پایین می روید، کاملاً در اکوسیستم آن می یابید. لامپ های آنها به نظر من از بهترین های موجود در بازار با کمترین قیمت مطلق هستند. من دوستانی دارم که به آنها قسم می خورند و فقط از لامپ های آنها استفاده خواهند کرد. صادقانه بگویم، من به سختی به یک محصول خانه هوشمند توجه می کنم تا زمانی که در HomeKit کار کند. من اهمیتی نمی‌دهم که برخی از ویژگی‌های پیشرفته در برنامه‌های سازنده تعبیه شود، اما وقتی حداقل در برنامه Home ظاهر می‌شوند، می‌دانم که می‌توانم آن محصولات را در اتوماسیون‌هایم بگنجانم.

همانطور که در زیر می بینید، WiZ تعدادی الگوی آماده و آماده را ارائه می دهد. این یکی از بهترین تجربیاتی بود که من با یک لامپ هوشمند از نظر عملکرد خارج از جعبه داشتم. این واقعاً کار خوبی را به شما ارائه می دهد که یک تجربه بسیار خوب از جعبه ارائه می دهد که سایر ارائه دهندگان باید آن را کپی کنند. یکی از آن لحظاتی بود که فهمیدم چرا مشتریان WiZ از طرفداران بزرگ این پلتفرم هستند!

WizMatter

ارتقاء موضوع

در حال حاضر، Matter v1.0 فقط از کنترل های اولیه پشتیبانی می کند. او میفهمد

  • روشن خاموش
  • روشنایی را تغییر دهید
  • دما را تغییر دهید
  • تغییر رنگ
  • گروه بندی
WizMatter

WiZ کار خوبی انجام داده است تا شروع به‌روزرسانی Matter را آسان کند. در بخش Integrations است. من این واقعیت را دوست دارم که مواد در پیش زمینه است. رویای من برای آینده یک لامپ هوشمند است فقط به پشتیبانی Matter نیاز دارد و سپس همه چیز فقط با ماده کار می کند. پس از ضربه زدن روی Matter، دستگاه‌های دارای Matter خود را خواهید دید (سیستم‌افزار 1.29 و بالاتر مورد نیاز است). سپس فرآیند بارگیری آنها را در HomeKit دنبال خواهید کرد.

من اخیراً تعدادی لامپ WiZ خریدم تا آنها را آزمایش کنم و ارتقاء Matter را امتحان کنم. بیایید به روند کلی نگاه کنیم.

فرآیند نصب

بدیهی است که برای کنترل پیشرفته تر، باید از برنامه WiZ استفاده کنید. من در طول سال ها نظرم را در مورد برنامه Home در مقابل برنامه های سازنده تغییر داده ام. در دنیای رویایی، همه چیز در برنامه Home وجود دارد، اما راهی برای انجام این کار و ساده نگه داشتن آن وجود ندارد. محصولات مختلف عملکرد متفاوتی خواهند داشت. عمق برنامه ای مانند WiZ به برنامه Home اجازه می دهد تا ساده باشد و روی صحنه ها و اتوماسیون ها تمرکز کند. این واقعاً به عنوان یک پل بین تمام محصولات شما عمل می کند.

نتیجه گرفتن

هنگامی که در ماه آوریل اخباری مبنی بر عرضه محصولات WiZ به Matter منتشر شد، این یک موهبت بزرگ برای اپل، اکوسیستم HomeKit و کاربران HomeKit بود. در واقع، من فکر نمی‌کنم کسی بیشتر از اپل از عرضه Matter در دنیای خانه‌های هوشمند سود ببرد، زیرا آنها کسانی هستند که اغلب از محصولات ارزان‌تر کنار گذاشته می‌شوند. Matter یک استاندارد خانه هوشمند باز است که توسط آمازون، گوگل و اپل پشتیبانی می شود و به سازندگان لوازم جانبی اجازه می دهد تا با یک استاندارد واحد به جای سه استاندارد جداگانه سازگار باشند.