لایحه ضد انحصار ایالات متحده که اپل و سایرین را هدف قرار می دهد توسط وزارت دادگستری تصویب شد

وزارت دادگستری روز دوشنبه قانونی را تصویب کرد که پلتفرم‌های دیجیتالی بزرگ مانند آمازون و گوگل را از ترجیح محصولات و خدمات خود بر محصولات و خدمات رقبای خود منع می‌کند و این اولین تایید غیرقانونی دولت بایدن از این اقدام است. […]

قانون ضد انحصار پیشنهادی ایالات متحده، قانون نوآوری و انتخاب آنلاین آمریکا، توسط وزارت دادگستری تایید شده است.

این نامه می افزاید: این لوایح قوانین ضد انحصار موجود را با روشن کردن انواع رفتارهایی که کنگره آن را ضدرقابتی و غیرقانونی می داند، تکمیل می کند و خاطرنشان می کند که «توانایی وزارت دادگستری و وزارت دادگستری را تقویت می کند. [the Federal Trade Commission] برای به چالش کشیدن این رفتار

اگر تصویب شود، روی رفتار اپل با برنامه‌هایی مانند Spotify تأثیر می‌گذارد، اما برخی معتقدند که حتی می‌تواند مانع از نصب برنامه‌های خود بر روی آیفون‌ها شود.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.
Source link

بخش appl 9to5mac فارسی

در ابتدا انتظار می رفت که کنگره تلاش کند یک لایحه ضد انحصار واحد را برای رسیدگی به همه مسائل شناسایی شده تصویب کند، اما در عوض برای چندین لایحه. ما در حال حاضر بیش از شش نفر از آنها هستیم که یکی از آنها به عنوان تهدید کننده کل اکوسیستم اپل توصیف شده بود.

قانون انتخاب آنلاین و نوآوری ایالات متحده بیشترین پیشرفت را داشته است. تیم کوک، مدیر عامل اپل شخصا علیه این لایحه لابی کرد، اما نگرانی های او توسط سناتور امی کلوبوچار، حامی مالی مشترک، رد شد. این لایحه از حمایت دو حزبی در کمیته قضایی سنا برخوردار بود، اما با مخالفت برخی در هر دو مجلس مواجه شد.

لایحه ضد تراست ایالات متحده توسط وزارت دادگستری تصویب شد

حمایت وزارت دادگستری احتمال تصویب این قانون را افزایش می‌دهد، اما هنوز مشخص نیست که آیا تصویب شود یا خیر.

نامه ای که توسط وال استریت ژورنال به دست آمده است، حمایت خود را از قانون نوآوری و انتخاب آنلاین آمریکا اعلام می کند. […]

این لایحه پس از آن ارائه شد که گزارشی نشان داد که تعدادی از شرکت های فناوری – از جمله اپل – در انجام رفتارهای ضدرقابتی “عمیقاً نگران کننده” گناهکار هستند.

زمینه

ما قبلاً در مورد آماده سازی قانون توضیح داده ایم.

رفتار تبعیض‌آمیز پلتفرم‌های مسلط می‌تواند پاداش سایر نوآوران و کارآفرینان را تضعیف کند و در نتیجه انگیزه‌های کارآفرینی و نوآوری را کاهش دهد. نامه می گوید. مهم‌تر از همه، این قانون می‌تواند از رشد شرکت‌های فناوری جدید در مجاورت پلتفرم‌ها حمایت کند، که در نهایت می‌تواند به عنوان یک چک رقابتی بسیار مورد نیاز برای خود پلتفرم‌های تحت پوشش عمل کند.»

را WSJ گزارش می دهد که وزارت دادگستری اکنون وزن خود را پشت سر این لایحه گذاشته است و استدلال می کند که این لایحه توانایی خود را برای به چالش کشیدن رفتار ضد رقابتی تقویت می کند.

سال 2019 شاهد شروع یک تحقیق یک ساله در مورد اینکه آیا غول های فناوری در رفتار ضد رقابتی مقصر بودند یا خیر. اپل یکی از شرکت‌هایی بود که تحت بررسی قرار گرفت و تیم کوک قرار بود در مقابل کنگره شهادت دهد – و یکی از شرکت‌های فناوری بود که رفتارهای ضدرقابتی «عمیقاً نگران‌کننده» داشت.

عکس: ماکوئیک/پاشیدن