لیست قیمت آیفون 14؛ خرید گوشی iPhone 14 آترین کالا

به هر حال این شرکت یک سال تمام وقت دارد تا مدل جدید خود را معرفی کند و در این مدت زمان، هر چیزی قابل اجرا است. اپل در حال طراحی یک نسخه ی انقلابی است اما از فرضیه هایی که ما درباره مدل جدید او داریم قطعا ضعیف تر است. اما با توجه به حدس و گمان های مختلف، گویا قرار است تا این گوشی نسبت به مدل های قبلی خود تفاوت های اساسی تری داشته باشد؛ در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. اما میل و کشش آدمی به سمت بهتر از بهتر هیچ وقت قابل کنترل نبوده؛ این را می توان به خوبی از اشتیاق کاربران برای iPhone 14 شرکت اپل به خوبی متوجه شد.

  • همانطور که گفتیم، امسال اپل مدل مینی را جایگزین یک مدل بزرگ‌تر به‌نام آیفون 14 پلاس کرده است.
  • آیفون 14 پرو به لطف تراشه و امکاناتی که دارد یکی از جذاب‌ترین محصولاتی محسوب می‌شود که اپل در سال 2022 وارد بازار می‌کند.
  • با این حال، گزارش‌های اخیر ادعا می‌کند که TSMC در تولید تراشه های کوچکتر با مشکل مواجه شده است.
  • در فیلم‌برداری هم قابلیت جدیدی تحت عنوان «اکشن مود» اضافه شده تا بدین ترتیب لرزش شدید ویدیوها را هم خنثی کند.

همانطور که می‌دانید، برتری دوربین بین Pro Max و گوشی هایی مانند Google Pixel 6 و Samsung Galaxy S21 Ultra زیاد نیست. از این رو بهتر است آيفون 14 ارتقای مناسبی در این زمینه داشته باشد تا بتوان عکس‌هایی واضح و با کیفیت را به ثبت رساند. شرکت اپل نتوانست فروش مورد انتظار خود را از سری آيفون 12 مینی بدست بیاورد. با این حال با توجه به انتقاداتی که به این شرکت وارد شد، سری آیفون 13 مینی را نیز عرضه کرد. باتوجه به اینکه استقبال از نسخه مینی آيفون بسیار کم شده، پیش‌بینی می‌شود اپل از تولید نسخه مینی برای آيفون 14 خودداری کند.

گوشی موتورولا اج 30 نئو یا Motorola Edge 30 Neo

۳حقیقت درباره آیفون ۱۴ هنوز ۸ ماه تا شروع سال جدید میلادی مانده و سال 2021 در اوایل راه خودش است اما اطلاعاتی از شرکت اپل به بیرون درز… دوربین فوق‌عریض این مدل‌ها نیز با وجود این که همچنان 12 مگاپیکسلی است، اما با سنسور بزرگ‌تری همراه شده است و به‌لطف ویژگی Photonic Engine، می‌تواند تصاویر را با کیفیت 3 برابر بیشتر در محیط‌هایی که نور کافی وجود ندارد، ثبت کند. به‌لطف این پنل حالا آیفون‌ 14 پرو و پرو مکس می‌توانند رفرش‌ریت را بسته به محتوا از حداقل 1 تا حداکثر 120 هرتز تنظیم کنند. در حالی که رفرش‌ریت مدل‌های پرو آیفون 13، از حداقل 10 هرتز پایین‌تر نمی‌رفت.

با این حال، انتظار می رود که عملکرد مشابهی از آیفون 14 داشته باشد، با این که دستاوردهای امسال برای مدل های آیفون 14 پرو محفوظ است. هنگامی که آیفون 14 جدید را در دست گرفتیم، کیفیت نمایشگر را با استفاده از تجهیزات تخصصی آزمایش خواهیم 9to5mac کرد، بنابراین حتما این مقاله را برای مراجعات بعدی نشانه گذاری کنید. ویژگی Dynamic Island فضای جدیدی برای اعلان‌ها است که دارای انیمیشن‌ها و انتقال‌های منحصر به فرد است و همچنین دوربین سلفی جلو و سنسور Face ID را پنهان می‌کند.

چنین امکاناتی باعث می‌شود دوربین اصلی آیفون 14 پرو بتواند تصاویری به مراتب بهتر از آیفون 13 پرو ثبت کند و یکی از بهترین کیفیت‌های حال حاضر را در میان گوشی‌های هوشمند ارائه دهد. در کنار دوربین 48 مگاپیکسلی اصلی، دو دوربین 12 مگاپیکسلی اولتراواید و تله‌فوتو نیز به چشم می‌خورند که هر یک قادر به ثبت تصاویری با کیفیت فوق‌العاده خواهند بود. البته اپل تاکید کرده که دوربین اولتراواید از توان بیشتری در ثبت تصاویری باکیفیت‌تر نسبت به نسل گذشته یعنی آیفون 13 پرو برخوردار است.

اولین ویدیو مفهومی آیفون 15 اولترا حاکی از پیشرفت چشمگیر در بخش دوربین، نمایشگر و باتری است