مردی در نیوهمپشایر به اختلاس 2 میلیون دلاری محموله محصولات اپل به دلیل رشوه اعتراف کرد.

با این حال، به طور همزمان، یکی دیگر از شرکت های مستقر در هنگ کنگ، Yongfu Huo، 700000 دلار رشوه به Hai Xing Qiao پرداخت تا محصولات به جای قربانی برای او ارسال شود. وو این رشوه را پذیرفت. در اصل، Yongfu Huo برای دریافت محموله ای از محصولات اپل به ارزش بیش از 2 میلیون دلار، از جمله مک بوک، آی پد، آیفون و اپل واچ، 700000 دلار پرداخت کرد.

مردی در نشوآ، نیوهمپشایر به حمل محموله‌های محصولات دزدیده شده اپل به ارزش ۲ میلیون دلار اعتراف کرد. همانطور که دفتر دادستان ناحیه ایالات متحده در نیوهمپشایر گزارش داده است، گوانگوی “ویلیام” وو رشوه ای بالغ بر 700000 دلار دریافت کرده و به “حمل و نقل بین ایالتی اموال مسروقه” اعتراف کرده است.

در نیوهمپشایر، وو مالک و اداره کننده یک شرکت حمل و نقل به نام Hai Xing Qiao بود. پاییز گذشته، شرکت قربانی دو میلیون دلار محصولات اپل را خریداری کرد و Hai Xing Qiao را برای ارسال محصولات به هنگ کنگ استخدام کرد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.





Source link

بخش appl 9to5mac فارسی وو در تلاشی برای پوشاندن ردپای خود مدعی شد “مجری قانون محصولات اپل را توقیف کرده است.” شرکت او سپس یک سند جعلی “سلب مسئولیت” را به قربانی ارسال کرد که ظاهراً توسط سرویس بازرسی پستی ایالات متحده با امضای جعلی از یک عامل فدرال صادر شده بود.

شانس را دنبال کنید: توییتراینستاگرام و ماستودون

قانون محاکمه حداکثر 10 سال حبس، 3 سال حبس مشروط، 250 هزار دلار جریمه نقدی و اعاده دادرسی را پیش بینی کرده است. احکام توسط یک قاضی دادگاه منطقه فدرال بر اساس دستورالعمل های مجازات ایالات متحده و قوانین حاکم بر مجازات در یک پرونده جنایی اعمال می شود. به عنوان بخشی از معامله، متهم 2 میلیون دلار غرامت به قربانی پرداخت می کند.