معیارهای دوچرخه‌سواری آیفون: نحوه استفاده از آنها در iOS 17

در اینجا معیارهای دوچرخه‌سواری زنده آیفون در iOS 17 چگونه است و چیزهای دیگری که می‌توانید ببینید:

اندازه گیری زنده دوچرخه سواری در آیفون 1

از صفحه اصلی، انگشت خود را از راست به چپ بکشید تا تمام معیارهای خود را مشاهده کنید. نمای دوم ضربان قلب با مناطق ضربان قلب، زمان و ضربان قلب متوسط ​​است.

از هر نمای دوچرخه‌سواری در iPhone، می‌توانید تمرین خود را موقتاً متوقف کنید یا روی پیکان کشویی ضربه بزنید تا کنترل‌ها قفل شوند، تماشا را متوقف کنید یا تمرین را پایان دهید.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش چطوری 9to5mac فارسی نظر شما درباره اندازه‌گیری‌های جدید دوچرخه‌سواری زنده در آیفون چیست؟ آیا آنها به اندازه کافی غنی هستند که از برنامه ای که قبلاً استفاده می کنید جابجا شوید؟ یا قبلاً سواری های خود را ردیابی نکرده اید؟ نظر خود را در نظرات به اشتراک بگذارید!

درباره iOS 17 و watchOS 10 بیشتر بدانید:

قابل ذکر است، نمای جدید Cycling Speed ​​سرعت فعلی، متوسط ​​و حداکثر را نمایش می دهد – چیزی که کاربران اپل در گذشته مجبور بودند از یک برنامه یا سیستم شخص ثالث استفاده کنند.

نمای چهارم ارتفاع، پنجم نمای جدید سرعت با سرعت فعلی، متوسط ​​و حداکثر و نمای نهایی حلقه های فعالیت شماست.

اندازه گیری زنده دوچرخه سواری در آیفون 3

ردیابی دوچرخه‌سواری بومی آیفون با iOS 17 و اپل واچ با watchOS 10 ارائه می‌شود. ویژگی جدید مفید از Live Activities برای تجربه یکپارچه برای نمایش ضربان قلب، سرعت، مسافت، ارتفاع و غیره استفاده می‌کند. در اینجا نحوه مشاهده زنده معیارهای دوچرخه سواری اپل واچ در آیفون آورده شده است.

نماهای جدید آموزش دوچرخه‌سواری برای آیفون برای صفحه‌نمایش بزرگ‌تر بهینه‌سازی شده‌اند، بنابراین می‌توانید به راحتی در طول سواری خود، معیارهای خود را مشاهده و بین آن‌ها سوایپ کنید.

نمای سوم تقسیم(های)، سرعت تقسیم، فاصله تقسیم و ضربان قلب شما است.

اندازه گیری زنده دوچرخه سواری در آیفون 2

در حالی که این ویژگی جدید کاملاً رقیب برنامه هایی مانند Strava نخواهد بود – مخصوصاً برای ورزشکاران جدی یا کسانی که جنبه اشتراک گذاری اجتماعی را دوست دارند – معیارهای جدید دوچرخه سواری زنده در آیفون احتمالاً برای اکثر افرادی که می خواهند سفرهای خود را پیگیری کنند ایده آل خواهد بود. یک ساعت اپل

iOS 17 و watchOS 10 در حال حاضر در مرحله بتا هستند. اگر می خواهید ویژگی هایی مانند این و موارد دیگر را امتحان کنید، درباره نحوه نصب نرم افزار بیشتر بیاموزید. و کبه خاطر داشته باشید که ویژگی ها ممکن است در طول دوره بتا تغییر کنند.

  • در حالی که اپل واچ شما دارای watchOS 10 است و آیفون دارای iOS 17 است، یک را شروع کنید آموزش دوچرخه سواری روی ساعت شما
  • اکنون در صفحه قفل آیفون خود برای ویژگی جدید فعالیت زنده نگاه کنید، روی آن ضربه بزنید اجازه
  • روی فعالیت زنده آموزش دوچرخه سواری در آیفون ضربه بزنید تا از تجربه تمام صفحه لذت ببرید
  • با نمای پیش‌فرض، ضربان قلب، سرعت متوسط، ارتفاع به دست آمده، مسافت، زمان سپری شده و تقسیم را خواهید دید – و می‌توانید برای مشاهده معیارهای بیشتر، انگشت خود را بکشید.
  • می‌توانید سواری را متوقف کنید، کنترل‌ها را قفل کنید، تماشا را متوقف کنید و تمرین را تا پایان پایان دهید با فشار دادن فلش کشویی

اگر هنوز پایه دوچرخه آیفون ندارید، من عاشق قاب محکم Nomad x Peak Design با پایه دوچرخه جلویی مغناطیسی قفل سخت Peak Design هستم. این یک طراحی قابل تنظیم و فوق العاده ایمن ارائه می دهد که در مرکز فرمان شما قرار می گیرد.

چگونه می توان معیارهای دوچرخه سواری زنده اپل واچ را در آیفون با iOS 17 مشاهده کرد