معیارهای زمان اجرا اپل واچ: راهنمای watchOS 9

چه چیزی شما را در مورد تمام معیارهای جدید زمان اجرا اپل واچ در watchOS 9 هیجان زده می کند؟ نظر خود را در نظرات به اشتراک بگذارید!

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

پس از زدن run save شده در تب Summary اپلیکیشن iPhone Fitness، روی ضربه بزنید بیشتر نشان بده، اطلاعات بیشتر در کنار جزئیات تمرین

مشاهده معیارهای اجرا اپل واچ در آیفون

پس از شروع تمرین دویدن در watchOS 9، اولین صفحه پیش فرض زمان سپری شده، ضربان قلب فعلی، دویدن مایل، سرعت متوسط ​​و مسافت را نشان می دهد. اپل می گوید شما می توانید معیارهای نمایش داده شده را سفارشی کنید

در پایین صفحه، همچنین می‌توانید ترتیب مجدد معیارها را انتخاب کنید.

معیارهای اجرای اپل واچ: مسابقه با آخرین یا بهترین مسابقه، پیسر، تمرینات سفارشی

همچنین می‌توانید انواع مختلف تمرین‌های دویدن را بر اساس پیشنهاد، مبتنی بر هدف، سفارشی یا مسیر مرتب کنید.

Custom Run Metrics Workouts of Apple Watch

درباره آخرین نرم افزار اپل بیشتر بدانید:

می‌توانید انگشت خود را به بالا یا پایین بکشید یا از تاج دیجیتال برای دسترسی به صفحه‌های جدید معیارهای در حال اجرا استفاده کنید. دوم مناطق ضربان قلب است.

Apple Watch Running Metrics Heart Rate Zones

برای مرور کلی این موارد و دیگر بهبودهای سلامت و تناسب اندام اپل واچ برای شنا، خواب و موارد دیگر با watchOS 9، پوشش سایت خواهر ما Connect The Watts را بررسی کنید:

اپل واچ به طور خودکار 5 ناحیه ضربان قلب شما را بر اساس روش ذخیره ضربان قلب ایجاد می کند. و مقادیر پیک و استراحت به طور خودکار در روز اول هر ماه به روز می شوند.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


اولین باری که با Apple Watch خود در watchOS 9 اجرا می‌کنید، Stride Length، زمان تماس با زمین، نوسان عمودیو میانگین توان اندازه گیری می شود اما ممکن است در طول اجرا در صفحه اصلی برنامه آموزشی نمایش داده نشود.

پس از دویدن، می توانید تفکیک دقیق تری از زمان تخمینی را که در هر منطقه ضربان قلب گذرانده اید در برنامه تناسب اندام آیفون مشاهده کنید. تمرین را در تب Summary انتخاب کنید و فشار دهید جزئیات بیشتر را ببینید کنار ضربان قلب

طول گام، زمان تماس با زمین، نوسان عمودی و توان متوسط

کارآمدتر شدن با فرم خود یا عمدی‌تر شدن با مناطق ضربان قلب، دریافت انگیزه بیشتر با ویژگی دویدن ارواح، یا ماندن در مسیر با آهنگ‌ساز و هشدارهای جدید، همه با watchOS 9 امکان‌پذیر است.

چه در حال حاضر یک دونده مشتاق باشید، چه تازه شروع کرده اید، چه بخواهید پیشرفت عمدی داشته باشید، watchOS 9 قوی ترین ها را ارائه می دهد. ساعت اپل معیارها را تا به امروز اجرا کنید.

برخی از این ویژگی‌ها همچنین می‌توانند به سقوط اپل واچ در پاییز امسال اشاره کنند.

سنجه‌های زمان اجرا اپل واچ: چیزهای جدید در watchOS 9

و اگر نمی‌خواهید از تمرین‌های موجود بر اساس اهداف، مسیرها یا سرعت استفاده کنید، می‌توانید یک تمرین کاملاً سفارشی ایجاد کنید:

در اینجا 9 معیار و ویژگی برتر زمان اجرا اپل واچ آورده شده است:

  1. مناطق ضربان قلب
  2. طول گام
  3. زمان تماس با زمین
  4. نوسان عمودی
  5. توان متوسط
  6. با بهترین یا آخرین اجرا مسابقه دهید
  7. آهنگساز با معیارهای روی صفحه و هشدارها
  8. تمرینات دویدن سفارشی را با بخش های “کار” و “ریکاوری” ایجاد کنید
  9. نوع تمرین چند ورزشی که به طور خودکار بین دویدن، دوچرخه سواری و شنا برای ورزشکاران سه گانه جابجا می شود.Source link

بخش چطوری 9to5mac فارسی

اما می‌توانید با رفتن به Settings > Training > Heart Rate Zones در Apple Watch یا iPhone در برنامه Apple Watch > Training > Heart Rate Zones، مناطق ضربان قلب را به صورت دستی وارد کنید.

Apple Watch Running Metrics مناطق ضربان قلب 2

طیف گسترده‌ای از ویژگی‌های مفید جدید دویدن با watchOS 9 ارائه می‌شود. از مناطق ضربان قلب و طول گام، زمان تماس با زمین تا نوسان عمودی، و ویژگی‌های جدید مانند اجرای ارواح و ایجاد تمرین‌های سفارشی، در اینجا نگاهی عملی به معیارهای اجرای جدید اپل واچ در watchOS 9.

WatchOS 9 در حال حاضر به صورت بتا برای توسعه دهندگان در دسترس است. انتظار می‌رود نسخه بتای عمومی رایگان watchOS 9 در ماه جولای عرضه شود. در راهنمای جامع ما درباره نصب watchOS 9 بیشتر بدانید.

از برنامه Workout در اپل واچ، اگر روی نماد سه نقطه در گوشه سمت راست بالای یک تمرین ضربه بزنید، گزینه های بیشتری خواهید داشت. اینها شامل پیشنهادهایی مانند آخرین مسابقه یا بهترین مسابقه شما خواهد بود.

سه صفحه دیگر وجود دارد که می توانید به صورت عمودی اسکرول کنید: Split، Elevation و Exercise Rings.

در اینجا نگاهی به معیارهای زمان اجرا جدید اپل واچ در عمل آورده شده است:

مناطق ضربان قلب