مقایسه اینترنت خانگی 5G: T-Mobile در مقابل Verizon

در این مرحله، اگر از ارائه‌دهنده پهنای باند خود راضی نیستید، به راحتی می‌توانید با T-Mobile یا اینترنت خانگی 5G Verizon یک آزمایش بدون ریسک انجام دهید، و حتی می‌توانید آن را با اینترنت موجود امتحان کنید.

AT&T اینترنت خانگی 5G ندارد، اما اینترنت خانگی 4G را برای مشتریان و مشاغل در مناطق روستایی ارائه می دهد. اگرچه در همه زمینه ها بسیار عقب تر از Verizon و T-Mobile است، ما آن را برای مرجع در مقایسه های زیر لحاظ می کنیم.

Verizon با جدیدترین مشوق‌ها با Xbox Series S رایگان یا کارت هدیه 200 دلاری Home Depot برای طرح‌های جدید 5G Home Plus در حال گسترش است. با این حال، T-Mobile بیشترین هزینه را برای هزینه فسخ زودهنگام به اضافه یک کارت هدیه مسترکارت 50 دلاری ارائه می دهد.

در دسترس بودن اینترنت 5G در خانه

و:

  • اینترنت خانگی Verizon 5G در اکثر ایالت های ایالات متحده با پوشش بیش از 30 میلیون خانه در دسترس است
  • مانند T-Mobile، در دسترس بودن Verizon ممکن است حتی در همان شهر متفاوت باشد
  • در دسترس بودن Verizon 5G Home خود را بررسی کنید

خلاصه مقایسه اینترنت خانگی 5G

Verizon سریع‌ترین سرعت‌های بالقوه را برای آپلود و دانلود ارائه می‌دهد، در حالی که سرویس T-Mobile به طور گسترده‌تری در دسترس است.

سخت است بگوییم که آیا یک برنده واضح بین T-Mobile و Verizon وجود دارد یا خیر. اما اگر قبلاً یکی از اپراتورها را برای طرح تلفن خود دارید، منطقی است که ابتدا آن را امتحان کنید.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش چطوری 9to5mac فارسی

رقابت اینترنت خانگی 5G در ایالات متحده با ارائه مشوق های بزرگ برای جذب مشتریان توسط T-Mobile و Verizon در حال داغ شدن است. سرعت، قیمت ها و تمام جزئیات را برای هر ارائه دهنده در مقایسه اینترنت خانگی 5G ما پیگیری کنید.

با Uncarrier:

حتی اگر خدمات تلفن هوشمند خود را از طریق یکی از آنها ندارید، برنامه ها همچنان با T-Mobile و Verizon با قیمت 50 دلار در ماه با پرداخت خودکار (70 دلار در ماه برای Home Plus Verizon با پرداخت خودکار) مقرون به صرفه هستند.

مزایای Verizon:

  • قیمت ارزان تر برای باندلرها و سرعت کلی بیشتر

حدود دو سال از زمانی که Verizon و T-Mobile خدمات اینترنت خانگی 5G خود را راه اندازی کردند می گذرد و هر دو با سرعتی ثابت به رشد خود ادامه می دهند و با قیمت های مقرون به صرفه و انگیزه های قوی مبارزه می کنند.

با توجه به اینکه T-Mobile و Verizon سخت در حال کار بر روی خدمات اینترنت خانگی 5G هستند، مصرف کنندگان قیمت های مقرون به صرفه، آزمایش های رایگان، بدون قرارداد و موارد دیگر را دریافت می کنند. امیدواریم امسال AT&T به طور رسمی وارد فضای اینترنت خانگی 5G شود که انتخاب و رقابت بیشتری را به همراه خواهد داشت.

پیشنهاد AT&T نه تنها گرانتر است، بلکه بسیار کندتر است، دارای سقف داده است و برای نصب به 99 دلار نیاز دارد.

مشوق ها

یک جزئیات دیگر، برای دسترسی به سرعت دانلود 300 تا 1000 مگابیت در ثانیه با Verizon، باید طرح 5G Home Plus آن را انتخاب کنید.

قیمت، پیکربندی، جزئیات کوچک

مزایای T-Mobile:

  • در دسترس بودن بیشتر و قیمت قفل مادام العمر

با هر دو، به خاطر داشته باشید که میانگین سرعت 5G شما بسته به مکان و پوشش شما متفاوت است. و بله، اینترنت 4G خانگی AT&T بسیار کند است.

اینترنت 5G خانگی تی موبایل Verizon AT&T (فقط 4G)
سرعت دانلود 33 تا 182 مگابیت بر ثانیه 85 تا 1000 مگابیت بر ثانیه 10 تا 25 مگابیت بر ثانیه
سرعت دانلود 8 تا 25 مگابیت بر ثانیه 10 تا 50 مگابیت بر ثانیه تا 1 مگابیت بر ثانیه

به روز رسانی 23/04/13: ورایزون انگیزه های خود را افزایش داده است و یک کارت هدیه 200 دلاری Xbox Series S یا Home Depot را به مشتریان جدید Home Plus علاوه بر اعتبار هزینه فسخ زودهنگام 500 دلاری ارائه می دهد.

بررسی کنید که آیا اینترنت خانگی 5G از T-Mobile یا Verizon در منطقه شما موجود است یا خیر.

آموزش های بیشتر 9to5Mac را بخوانید:

و T-Mobile یک کارت هدیه 50 دلاری به اضافه 750 دلار هزینه خاتمه زودهنگام را با طرح های جدید ارائه می دهد. خوانده شده در برای تمام جزئیات…


زمینه

هر دو T-Mobile و Verizon فهرستی وسوسه انگیز از مشوق ها برای جذب مشتریان از ارائه دهندگان پهنای باند سنتی دارند.

هر دو با پوشش هزینه‌های فسخ زودهنگام، ارائه نسخه آزمایشی رایگان و ارائه مزایای اضافی مانند کارت هدیه یا Xbox رایگان، تعویض را رایگان می‌کنند.

مشوق های اینترنت خانگی 5G تی موبایل Verizon AT&T
امتحان رایگان ✅ – 15 روز ✅ – 30 روز
دلار برای هزینه های فسخ زودهنگام تا 750 دلار تا 500 دلار
مزایای سه شنبه T-Mobile
گیفت کارت مسترکارت 50 دلاری
کارت هدیه رایگان Xbox Series S یا 200 دلاری Home Depot

هر دو T-Mobile و Verizon قیمت بسیار مقرون به صرفه ای را ارائه می دهند، به ویژه برای مشتریانی که یک برنامه تلفن همراه واجد شرایط را بسته بندی می کنند. این امر اینترنت خانگی 5G T-Mobile را به 30 دلار در ماه کاهش می دهد و ورایزون حتی با قیمت 25 دلار در ماه ارزان تر است.

اگر گزینه اتصال اینترنت فیبر نوری یا کابلی ثابت را دارید، معمولاً سازگارترین و بهترین گزینه خواهد بود. با این حال، در بسیاری از موارد، اینترنت خانگی 5G می‌تواند بدون قرارداد، بدون محدودیت داده و بدون نصب راحت باشد. همچنین می تواند یک گزینه پشتیبان عالی برای اتصال اینترنت سیمی شما باشد.

مقایسه اینترنت خانگی 5G: T-Mobile در مقابل Verizon

سرعت ها